XLVI Olimpiada Historyczna

Rozpoczyna się kolejna, już 46. edycja Olimpiady Historycznej, organizowana przez Polskie Towarzystwo Historyczne. W związku z tym pragniemy serdecznie zaprosić uczniów do udziału w olimpiadzie. Tegoroczna edycja odbywać będzie się według *NOWYCH* *ZASAD*, gdyż Polskie Towarzystwo Historyczne wygrało ogłoszony przez MEN konkurs na organizację olimpiady w latach 2019-2022.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie: http://liceum.olimpiadahistoryczna.pl

Terminy:

Do 16 IX 2019 – opublikowanie na stronie www.olimpiadahistoryczna.pl tematów prac badawczych

Do 7 X 2019 – przyjmowanie zgłoszeń uczniów do Olimpiady Historycznej

Do 4 XI 2019 – przyjmowanie przez Komisję Szkolną zakodowanych pisemnych prac badawczych, oświadczeń o samodzielnym ich napisaniu oraz podpisanych formularzy zgody na przetwarzanie danych osobowych

18-20 XI 2019 – eliminacje ustne i ogłoszenie wyników