Święto Edukacji Narodowej w I LO

Dnia 14 października 2019 r. odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Udział w uroczystościach wzięli: dyrekcja I LO, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele czynni zawodowo oraz emerytowani, inni pracownicy szkoły, a  także delegacje uczniów.

Podczas akademii przemówienie wygłosiła przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Gródek, dziękując wszystkim nauczycielom za pracę, którą wykonują dla dobra młodzieży. Podziękowania i życzenia dalszych sukcesów złożył wychowawcom również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Patryk Poręba z kl. 2j. Następnie dyrektor szkoły mgr Andrzej Padula wręczył nagrody wyróżniającym się pedagogom, podkreślając ich zasługi i osiągnięcia w pracy zawodowej.

Po części oficjalnej krótki program artystyczny zaprezentowała klasa 2 c pod opieką mgr Doroty Wąsowicz. Uroczystość uświetnił koncert chóru szkolnego „Scherzo” pod dyrekcją dr Andrzeja Citaka.

Nad całością czuwał Samorząd Szkolny, którym opiekują się mgr Barbara Lorek i mgr Paweł Kwiatkowski. Dekorację przygotowała mgr Katarzyna Lebdowicz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości autorstwa Julii Miksztal z kl. 3b.