Aleksander Rybski uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski!

1 marca br. długoletni dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego – Aleksander Rybski – w uznaniu za wybitne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie oświaty i edukacji został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Uroczystość miała miejsce w MCK „Sokół”. Odznaczenie w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wręczył Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak.Mgr Aleksander Rybski pełnił funkcję Dyrektora naszej szkoły przez 27 lat. Przez ten czas szkoła zajmowała pierwsze miejsca w rankingu liceów województwa nowosądeckiego, a następnie niezmiennie plasowała się w pierwszej dwudziestce najlepszych liceów Małopolski.Cała społeczność szkolna gratuluje Panu Dyrektorowi tak prestiżowego odznaczenia, życzy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz jak najdłuższych lat w zdrowiu.