Grono pedagogiczne

Dyrekcja
mgr Andrzej Padula – Dyrektor 
mgr Grażyna Andrzejewska – Wicedyrektor 
mgr Sabina Pasiut – Wicedyrektor 
mgr Barbara Wild- Wicedyrektor

Pedagog
mgr Monika Gwiżdż-Smaga

Psycholog
mgr Maria Lelito

Pielęgniarka szkolna
st. piel. dypl. Danuta Połomska

Konsultacje z rodzicami

Grono Pedagogiczne 

Nazwisko i imięPrzedmiotWychowawstwo
Andrzejewska Grażynamatematyka
Bocheńska Zuzannajęzyk polski, wiedza o kulturze1a_3
Bulzak Jakubhistoria2k
Buszek Maria język polski
Chrząstowski Jarosławjęzyk niemiecki2l
Citak Andrzejchór
Dercz Jolantafizyka
Durlak Wiesława wychowawca w internacie
Dumieńska Małgorzatajęzyk angielski
Fałowska Alinajęzyk angielski3k
Fałowski Andrzejwychowanie fizyczne
Fecko Małgorzatajęzyk angielski
ks. Franczyk Grzegorzreligia
Gajewska Elżbietawychowanie fizyczne
Gancarczyk-Hajduk Halinaelementy prawa
Gałęziowska Alicjajęzyk polski
Gawlik Beatajęzyk angielski
Gawlik-Koprowska Renatamatematyka1d
Gądek Elżbietakierownik internatu
Gołąb Helenajęzyk rosyjski, bibliotekarz
Grabowska Anetahistoria, wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie3h
Gwiżdż-Smaga Monikapedagog szkolny
Hyclak Sabinajęzyk niemiecki2b
Jasińska Joannawychowawca w internacie
Jermakowicz Katarzynamatematyka
Jermakowicz Sebastianinformatyka2j
Kamińska Kamilabiologia2g
Kantor Joannamatematyka2f
Kasprzak Zbigniewchemia1d_3
ks. Kaźmierek Mateuszreligia
Kędzierska Urszulawychowawca w internacie
Kleczyńska Wiolettajęzyk angielski
Kołacz Ewajęzyk polski3g
Kornakiewicz Agnieszkawychowawca w internacie
Kotlarz Tomaszwychowanie fizyczne1h
Kożuch Annafizyka
ks. Koźbiał Tomaszreligia
Król Mariawychowawca w internacie
Krupa Katarzynajęzyk polski
Kukuła Edytamatematyka1g_3
Kukuła Marekmatematyka2e
Kulesza Urszulajęzyk niemiecki2a
Kulig Iwonawychowanie fizyczne
Kulig Kingajęzyk francuski
Kurek Wojciechprzysposobienie obronne
Kuropeska Janreligia
Kuźma Małgorzatabiologia
Kwiatkowski Januszwychowanie fizyczne
Kwiatkowski Pawełwychowanie fizyczne1g
Lankof-Klewar Elżbietamatematyka1a
Laszczyk Krzysztofmatematyka/informatyka
Laszczyk Olgamatematyka1f_3
Lebdowicz Katarzynaplastyka
Lebdowicz Marek technika 
Lelito Mariapsycholog
Ligęza Przemysławjęzyk angielski
Lorek Barbarajęzyk angielski3j
Łatka Krystynamatematyka1e_3
Malczak Joannajęzyk angielski3c
Migacz Anitawychowanie fizyczne
Moszkowska-Wrotniak Danutajęzyk angielski3b
Muchniewicz-Gagatek Edytajęzyk niemiecki
Nowak Paulinajęzyk angielski
Odrzywolska Bernadetajęzyk polski2h
Padula Andrzejjęzyk niemiecki
Paprocka Krystynawychowanie fizyczne
Pasiut Janwychowanie fizyczne1c
Pasiut Katarzynawychowanie fizyczne
Pasiut Sabinaprzedsiębiorczość3f
Pawlik Mirosławjęzyk angielski3d
Pawłowska Annajęzyk francuski
Poręba Jadwigajęzyk angielski
Popowska-Poręba Małgorzatachemia1b
Porzucek Barbaramuzyka, wiedza o kulturze
Puchała Jadwigajęzyk angielski
Putek Alicjageografia1f
Rak Pawełwychowanie fizyczne1c_3
Rapcia Grzegorzjęzyk polski3i
Rogowska Łucjajęzyk francuski
Rybski Aleksandermatematyka
Rychlewski Piotrhistoria, wos2i
Sadowska Dorotajęzyk łaciński
Sieczko Mariuszgeografia1e
Stefańska Mariareligia
Stokłosa Aneta tyflopedagog
Suwała Ewajęzyk angielski3a
Szewczuk Małgorzatajęzyk polski, filozofia, wiedza o kulturze1h_3
Szkarłat-Mleczko Małgorzatabiologia
Szudek Elżbietajęzyk polski
Rumin Joannawf
Tomasik Jacekhistoria, wos
Unold Agnieszkawychowanie do życia w rodzinie
Waksmundzka-Góra Annachemia3e
Wańczyk Feliksfizyka, matematyka
Warzecha Annabiologia
Wąsowicz Dorotajęzyk polski2c
Wąsowicz-Bodziony Ewajęzyk niemiecki
Wild Barbarajęzyk angielski
Wojtas Sylwiajęzyk angielski1b_3
Woźniak Jolantabibliotekarz
Zacłona Michałhistoria, wos
Żelasko Jarosławinformatyka2d

Dyrektorzy I Liceum:
Wojciech Klimaszewski 1818-1836
Jerzy Merwarth 1837
Wincenty Keidosch 1838
Jerzy Föerster 1839
Józafat Zaleski 1840-1841
Karol Barański 1842
Franciszek Kautny 1843-1844
Augustyn Lipiński 1844-1848
Jan Daszkiewicz 1849-1851
Ignacy Stawiarski 1852-1855
Kalikst Kruczkowski 1856-1862
Ludwik Klemensiewicz 1863-1887
Manuel Kiszakiewicz 1888-1899
Stanisław Rzepiński 1899-1912
Michał Pelczar 1912-1933
Bolesław Redlich 1933-1939
Feliks Rapf 1945-1946
Franciszek Łapka 1946-1962
Alfons Garguła 1962-1972
Jan Szopa 1972-1980
Stanisław Chwastowicz 1980-1991
Aleksander Rybski 1991-2018

Wykaz nauczycieli emerytów i rencistów:
Adamek Urszula
Berowska Anna
Biel Władysław
Czernecka Regina
Dryla Maria
Duszka Alfred
Frączek Andrzej
Frączek Irmina
Gacek Cecylia
Karpiel Zuzanna
Kądziołka Józefa
Kolawa Stanisława
Kołacz Józef
Kosman Krystyna
Kotarba Krystyna
Kozłowska –Daniec Teresa
Krawczyńska Jadwiga
Listwan Anna
Legutko Piotr
Lis Zygmunt
Majoch Maria
Milewska Ewa
Oborska Małgorzata
Oleksy Cecylia
Pamirski Zdzisław
Paprocka Krystyna
Pasiut Eleonora
Peciak Jolanta
Piesowicz Czesława
Porzucek Barbara
Suwała Alina
Szczepanek Janina
Szkarłat Wanda
Szubelak Jadwiga
Trzópek Wojciech
Waligóra – Tumidaj Alicja
Wietrzny Celina
Wójcik Michalina
Wrońska Lidia
Żarnowski Aleksander
Żymirski Kazimierz