logo

.

Open 2013

 

24 października 2013 roku odbędą się „XIII Pływackie Mistrzostwa I Gimnazjum i Liceum - Open 2013r.” o godzinie 10.00 na Pływalni nad Kamienicą.

I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu to Szkoła z tradycjami pływackimi, inicjatorka pierwszych zawodów pływackich w Nowym Sączu. Jej uczniowie reprezentują miasto na mistrzostwach Małopolski w pływaniu. W tym roku zawody uświetniają 195 jubileusz I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu.

 

Do rywalizacji zostali zaproszeni uczniowie ze wszystkich sądeckich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody rozgrywane są na dystansie 50 metrów każdym stylem w następujących kategoriach wiekowych: Klasy I-II gimnazjum Klasy III gimnazjum – I liceum Klasy II- III liceum.

Na zakończenie zawodów rozegrana zostanie sztafeta 4x 50 m. stylem zmiennym, w której startuje 2 chłopców i 2 dziewczęta.

Zapisy na zawody w gabinecie wychowania fizycznego do 22 października.

Zwycięzcy otrzymają medale, dyplomy, nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSO nr 1, Beta2, , Rafa, Goldruk. Patronat medialny nad Mistrzostwami obejmie Tydzień Nowosądecki radio RMF MAXXX.

Regulamin konkursu

Zaproszenie dla innych szkół

Zgłoszenie zawodników z innych szkół PDF ODT DOC

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem