Najlepsi przedsiębiorczy Uczniowie w Nowym Sączu

Marek Gargas i Przemysław Frankiewicz z klasy 1a zajęli pierwsze miejsce w Grze Miejskiej , która odbyła się 30 listopada br. w ramach Małopolskiego Święta Przedsiębiorczości. Zwycięska drużyna otrzymała dwa tablety Samsung Galaxy Tab.

Projekt kierowany był do licealistów z trzech największych miast w Małopolsce – Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa.

30 listopada odbyła się całodniowa gra miejska. W każdym z miast zostało przygotowanych sześć punktów startowych, a uczestnicy -dwuosobowe drużyny, musiały wykazać się konkretnymi umiejętnościami. Zadania dotyczyły m. inn. opracowania biznes planu, analizy SWOT czy wypełnieniu druku CEIDG-1.

Organizatorem konkursu był Klub Jagielloński i Krakowski Park Technologiczny.

Opiekunem uczniów była p. Sabina Pasiut.