logo

.

Netmastersi w II etapie

Znamy wyniki I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup – organizowanej po raz kolejny przez Grupę Allegro oraz Netię. Nasz drużyna w składzie: Andrzej Broński - 2A, Artur Jamro - 2A, Jakub Pajor - 1A przeszła do drugiego etapu tejże olimpiady z czwartego miejsca w województwie małopolskim.

Net Masters Cup to największy w Polsce i jeden z większych w Europie konkurs wiedzy o Internecie i technologiach informatycznych. Jest skierowany do młodzieży ponadgimnazjalnej oraz nauczycieli informatyki. W ostatniej edycji w 2013 roku uczestniczyło 2351 drużyn, czyli niemal 10 tys. uczestników. 

Partnerami Olimpiady odpowiedzialnymi w całości za ułożenie pytań oraz weryfikację wyników na każdym etapie są renomowane uczelnie wyższe: Akademia Górniczo - Hutnicza (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji), Politechniki Białostocka, Gdańska (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki), Łódzka, Poznańska, Śląska, Warszawska i Wrocławska, Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza z Poznania oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Nad poziomem merytorycznym czuwa także Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Naukowe Towarzystwo Informatyki Ekonomicznej.

Naszej drużynie życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

 

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem