logo

.

Złote alpejki

Z radością informujemy, że kadra dziewcząt z Nowego Sącza po raz trzeci zwyciężyła w Finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim. W sukcesie zespołu duży udział miały uczennice naszej Szkoły. W tym roku skład 8-osobowej drużyny naszego miasta weszło aż 5 zawodniczek I LO. W finale punktowały: Anna Wróbel i Kinga Kumor (obie z klasy 3b). Warto dodać, że Anna Wróbel po raz trzeci wzięła udział w Licealiadzie i niezmiennie od trzech lat stawała na podium. W tegorocznej edycji zawodów wojewódzkich zajęła 1. miejsce.

Gratulujemy!
Opiekun: Iwona Kulig

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem