Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Reprezentacja I LO zajęła 2. miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w piłce ręcznej chłopców, które odbyły się 19. marca 2014r. na hali sportowej MOSIR-u. W turnieju wzięło udział 9 sądeckich szkół ponadgimnazjalnych. W skład medalowej drużyny I LO weszli: Wójciak Karol (3f), Szkaradek Jakub (3f), Wróbel Arkadiusz (3f), Nowak Artur (3a), Opoka Piotr (3a), Sosnowski Artur (2k), Jasiński Michał (2k), Skut Piotr (2i), Baziak Jarosław (1h), Oracz Kacper (1h), Rams Daniel (1b), Trzeciecki Konrad (1f).

Przypominamy, że nie jest to jedyny sukces naszych szczypiornistów. Niedawno wywalczyli II miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Nowym Sączu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Iwona Kulig