Głosujemy na projekt szkoły

Prosimy wszystkich sympatyków klasy 2 C (rycerskiej) i I LO w Nowym Sączu o wsparcie w internetowym głosowaniu na nasz projekt. O poparcie internautów rywalizuje w skali kraju ponad 430 projektów.

Głosowanie zakończy się 15 kwietnia. Głosujemy codziennie. Zasady: jeden dzień = 1 głos .

Żeby oddać głos prosimy odwiedzić witrynę projektu - jesteśmy na miejscu 77 "Śladami Piastów Śląskich".

Głos można także oddać w bibliotece szkolnej. Funkcjonują również mobilne punkty do głosowania – kontakt z klasą 2 C.

Opiekun merytoryczny projektu: mgr Jacek Tomasik. Nauczyciel wspierający: mgr Michał Zacłona.

P4030353.JPGP4030354.JPG

Uczniowie w szkole