Przygotowania do Dni Jana Długosza

Rozpoczęliśmy ostatnią fazę przygotowań do "Dni Jana Długosza", które odbędą się w Nowym Sączu w terminie 24 - 29 maja 2015 r. w 600 rocznicę urodzin naszego Patrona. Docierają do nas listy z wyrazami poparcia i sympatii dla tego dzieła jak również informacje o objęciu patronatów honorowych przez różne instytucje publiczne. Dziękujemy i liczymy na dalszą pomoc i wsparcie.

Wkrótce na naszej stronie ukaże się szczegółowy program i harmonogram uroczystości przygotowany przez Społeczny Komitet Roku Jana Długosza.

W kwietniu uczniowie naszej szkoły odwiedzają grób Jana Długosza w krypcie kościoła OO. Paulinów na Skałce. Młodzież z klas: 2 J, 1A, 1 C i 1 G wraz z nauczycielami (mgr Jadwiga Poręba, mgr Agnieszka Unold i mgr Jacek Tomasik) oddała cześć Patronowi 20 kwietnia br. rozpoczynając realizację autorskiego projektu "Śladami Piastów Małopolskich i Śląskich".

Grb_Jana_Dugosza.JPGModzie_oddaje_cze_Patronowi.JPGWizyta na Skace.JPG