logo

.

Kampania promująca Dni Jana Długosza

W Sali Reprezentacyjnej Ratusza w Nowym Sączu odbyła się konferencja promująca "Dni Jana Długosza". Relacje z konferencji są dostępne w sądeckich telewizjach kablowych i internetowych, rozgłośniach "Radio Kraków" i "RDN" Małopolska, a także stronie Urzędu Miasta Nowego Sącza. Wkrótce informacje o "Dniach Jana Długosza" ukażą się w "Gazecie Krakowskiej", która również patronuje przedsięwzięciu.

W poniedziałek 25 maja br. o godz. 13:00 zapraszamy do Sali Reprezentacyjnej Ratusza w Nowym Sączu na uroczystość wręczenia nagród dla uczestników finału Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Życie, działalność i dorobek Jana Długosza". W uroczystości weźmie udział Grzegorz Baran Małopolski Wicekurator Oświaty. Nagrody w konkursie pod patronatem Joanny Kluzik - Rostkowskiej Minister Edukacji Narodowej ufundowali: Poseł Andrzej Czerwiński, Poseł Piotr Naimski, Poseł Andrzej Romanek, Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski, Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak, Starosta Nowosądecki Marek Pławiak.

Poniżej prezentujemy kolejnych Patronów Honorowych, którzy zaangażowali się w realizację tego dzieła.

Biskup.jpgGrunwald.jpgInteraktywne Muzeum.jpgKurator.jpg


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem