Obchody 200.rocznicy utworzenia szkoły zadania i harmonogram

W dniu 13 października 2016 r. w szkole odbyło się kolejne zebranie zespołu zadaniowego, w którym uczestniczyli: mgr Aleksander Rybski - dyrektor przewodniczący zespołu, mgr Katarzyna Krupa wicedyrektor, mgr Krystyna Paprocka wicedyrektor, mgr Barbara Porzucek, mgr Małgorzata Szewczuk, mgr Anita Migacz, mgr Helena Gołąb, mgr Janusz Kwiatkowski, mgr Jan Pasiut, mgr Michał Zacłona, mgr Jacek Tomasik, mgr Piotr Rychlewski, mgr Jakub Bulzak. Zespół opracował zestaw zadań (8 spotkań z wybitnymi absolwentami, zawody pływackie, XLII FMT, koncert laureatów FMT, koncert scholii, konkurs historyczny, Orszak Jana Długosza, zawody siatkarskie, zawody kolarskie, rajd turystyczny, msza św. dziękczynna, nadanie sztandaru, odsłonięcie 4 tablic memoratywnych, uroczysta akademia, wystawa, bankiet, spotkania i bal absolwentów, Dzień Pamięci, koncert "Scherzo", akademie dla uczniów, wydanie okolicznościowych publikacji) i harmonogram Jubileuszu (styczeń - listopad 2018; centralne uroczystości zaplanowano na 3 - 4 listopada 2018 r.) Program Jubileuszu zaprezentowany przez dyrektora mgr Aleksandra Rybskiego zaakceptowano na wyjazdowym zebraniu Rady Pedagogicznej ZSO Nr 1 im. Jana Długosza w Brzeznej w dniu 14 października br.

z_1.jpg