Wieczór poezji Marceliny Koncewicz

13 grudnia 2016 r. o godz. 16.00 w nastrojowej scenerii "Lochów" I LO słuchaliśmy poezji Marceliny Koncewicz, uczennicy klasy 3f, z jej debiutanckiego tomiku "Przez okno". Oprócz Autorki wiersze czytały Maria Laskosz i Kinga Bargieł. Muzyczną oprawę zapewnili: Justyna Zawiślan ( skrzypce i śpiew) i Maciej Hejmej ( gitara). Scenografię przygotowała mgr Katarzyna Lebdowicz. W wieczorze wzięli udział: Rodzice Autorki oraz dyr. Katarzyna Krupa , dyr. Krystyna Paprocka, mgr Maria Buszek, mgr Agnieszka Unold, mgr Paweł Kwiatkowski , organizatorki: mgr Helena Gołąb ( fotografie) i mgr Jolanta Woźniak oraz uczniowie naszej szkoły.