Podziękowanie za wsparcie III Orszaku Jana Długosza

Organizatorzy III Orszaku Jana Długosza: mgr Jacek Tomasik i mgr Michał Zacłona składają serdeczne podziękowania Pani mgr Sabinie Pasiut i uczniom z klas: 1 E i 1 H za przygotowanie w dniu 22 lutego br. degustacji wykonanych osobiście ciasteczek i możliwość nabycia ręcznie wykonanych ozdób i świec zapachowych. Uczniowie z wymienionych klas wraz z opiekunem uczestniczą w V edycji konkursu "Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość", w ramach projektu Urzędu Miasta Nowego Sącza. Dochód z realizacji zadeklarowano na wsparcie techniczne (nagłośnienie) III Orszaku Jana Długosza, który przejdzie ulicami Nowego Sącza 26 maja br. Dziękujemy po stokroć wszystkim, którzy wsparli nas finansowo J Chwała Pomysłodawcom !!!

A.jpg