logo

.

Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.

 

73 uczniów naszej szkoły uzyskało certyfikat uczestnictwa w projekcie „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”.

Dnia 26 kwietnia br. w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu odbyła się gala podsumowująca V edycję projektu. Tak jak w poprzednich edycjach celem projektu było kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i uświadomienie  uczestnikom, że sukces zależy od osobistego zaangażowania, współpracy z najbliższym  otoczeniem i wytrwałości w dążeniu do celu. 

 

Organizatorzy projektu: Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Sądecka Izba Gospodarcza, Wyższa Szkołą Biznesu- NLU w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Środowisk Akademickich „ORION” w Nowym Sączu.

Co oferował projekt?

 • wykłady z wiedzy ekonomicznej,
  Wykłady miały formę otwartych zajęć teoretycznych. Prowadzone były przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli akademickich oraz praktyków- przedsiębiorców. Zajęcia odbywały się w soboty w Wyższej Szkole Biznesu – NLU w Nowym Sączu (cykl pięciu wykładów).
 • warsztaty z przedsiębiorczości,
  Warsztaty miały formę zamkniętych zajęć praktycznych. Prowadzone były przez przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. 
  Nasi uczniowie brali udział w warsztatach w firmie „WIŚNIOWSKI” (05.04.br.).
  1.jpg

 • konkurs pn. „Pomysł kluczem do sukcesu II”,
  Przedmiotem konkursu było przedstawienie pomysłu na rozwiązanie, zdiagnozowanego przez zespół uczniów problemu społecznego realizującego cel w postaci uczynienia życia lokalnej społeczności lżejszym i przyjemniejszym.
 • galę podsumowującą projekt,

Koordynatorem projektu była mgr Sabina Pasiut.


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem