Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

Na uroczystej gali na zamku w Golubiu-Dobrzyniu w dniu 16 kwietnia 2018 r. dokonano podsumowania Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska - Szwecja między rywalizacją i współpracą". Natalia Czop (1 K)  zajęła 9 miejsce i uzyskała tytuł laureata oraz  indeks na studia stacjonarne bez postępowania rekrutacyjnego do wyboru na cztery uniwersytety: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (wszystkie kierunki studiów prowadzone przez Wydział Filologiczny, Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Pedagogicznych, Wydział Humanistyczny, z wyjątkiem kierunku psychologia oraz przyjęcie na kierunki: historia, studia skandynawsko-bałtyckie, zarządzanie informacją i bibliologia, turystyka i rekreacja) i Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie (kierunki: analiza i kreowanie trendów, dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze, historia, bezpieczeństwo narodowe, socjologia, stosunki międzynarodowe, wojskoznawstwo), Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Uniwersytet Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ponadto 5 uczniów naszej szkoły: Ewelina Migacz (1 K), Julia Krok (1 K), Radosław Ptaszek (2 K), Angelika Gądek (3 C) i Dominika Słaby (3I) zyskało tytuł finalisty. Opiekun mgr Jacek Tomasik.

1.jpg2.jpg