Spotkanie ze studentami WSB-NLU

W czwartek 24.05.2018 naszą szkołę odwiedzili studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Podczas 30-minutowych spotkań z klasami zapraszali na charytatywny Bieg po Uśmiech (Run4aSmile), który odbędzie się 2 czerwca w Miasteczku Galicyjskim od godz.9.00. Bieg ten organizują sami studenci już po raz piąty, a celem jest pomoc podopiecznym Sursum Corda. W tym roku chcą wspomóc Kacperka Matusika, więc całkowity dochód z cegiełek i loterii zostanie przeznaczony na jego leczenie i rehabilitację (więcej informacji).

Studenci opowiedzieli też krótko o krajach, z których pochodzą: USA, Kazachstan, Iran, Indonezja i Chiny. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o tych egzotycznych krajach, ale przede wszystkim mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego, gdyż spotkania były prowadzone wyłącznie w tym języku. Studentom z kolei bardzo spodobało się ciepłe przyjęcie w naszej Szkole i nie ukrywali, że z dużą przyjemnością stali po drugiej stronie biurka.

WSB-wizyta.jpg

Uczniowie w szkole