Turniej piłki siatkowej 200-lecie I LO

Dnia 4 czerwca 2018 roku w hali IKF PWSZ przy ulicy Ogrodowej odbył się turniej piłki siatkowej z okazji 200-lecia I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu i 20-lecia PWSZ. W Imprezie wzięło udział pięć drużyn mieszanych, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”.

Oficjalnego rozpoczęcia turnieju dokonali: doc. Dr Marek Reichel prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy PWSZ oraz Pan Janusz Kwiatkowski – przewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza.

Zacięta sportowa rywalizacja - przy dopingu licznie zgromadzonej publiczności - wyłoniła zwycięzców. Piąte miejsce zajęła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego z Limanowej, czwarte – Zespół Szkół Ogólnokształcących z Bobowej, trzecie – reprezentacja gospodarzy - I Liceum Ogólnokształcące z Nowego Sącza, drugie PWSZ w Nowym Sączu. Zwyciężyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Sącza.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, statuetki a także drobne upominki.

Główny organizator turnieju Pan Paweł Kwiatkowski z I LO podziękował za zaangażowanie i pomoc nauczycielom, opiekunom drużyn, sędziom, studentom Instytutu Kultury Fizycznej oraz uczniom I LO w Nowym Sączu.

1.jpg2.jpg