Zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "O Naszą Niepodległą"

Podczas finału Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „O Naszą Niepodległą”, zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej w Warszawie od 7 do 8 czerwca 2018 r. uczniowie z całej Polski (104 szkoły) walczyli o najlepsze lokaty. Tytuł laureatów i 1 miejsce w konkursie zdobyli uczniowie naszej szkoły: Konrad Biel i Klemens Ogórek z 1 E (opiekun mgr Jacek Tomasik). Dodatkowo nasza reprezentacja wzięła udział w warsztatach zorganizowanych w Wilanowie przez Polskie Towarzystwo Ziemiańskie i odwiedziła Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego. Szkoła była również prezentowana i promowana na spotkaniu w Krakowie 12 czerwca 2018 r. z Haliną Cimer wicekuratorem oświaty w Małopolsce i regionalnymi mediami.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Uczniowie w szkole