logo

.

Goście z Niemiec w ILO

W dniach 20-27 września odbyła się kolejna edycja wymiany z naszą szkołą partnerską z Niemiec - Elisabeth-Selbert-Schule. Pierwsza część wymiany miała miejsce w czerwcu, kiedy to nasi uczniowie odwiedzili Hameln. Teraz mogliśmy powitać naszych znajomych w Nowym Sączu. Podczas pobytu w Polsce, niemieccy goście zamieszkali w domach swoich polskich partnerów, odwiedzili naszą szkołę, mieli okazję poznać naszą kulturę i tradycje, zachwycić się pięknem pienińskiego krajobrazu. Odwiedziliśmy także Kraków, gdzie podczas zwiedzania poznawaliśmy historię naszego kraju. Ważnym punktem programu była jak zawsze wspólna wizyta w Muzeum Auschwitz-Birkenau i wspólne złożenie kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Obozu.

Więcej informacji na temat wymiany w zakładce Hameln.

1.jpg2.jpg


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem