Sukces Koszykarzy z ILO

13.12.2018 na hali MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej nasza drużyna koszykarska zajęła I miejsce w grupie i awansowała do rundy finałowej w międzyszkolnych zawodach koszykówki. Drużyna "Długosza" pokonała

Zespół Szkół Budowlanych (22:3), Zespół Szkół Samochodowych (22:3) oraz II Liceum Ogólnokształcące (16:7).

14.02.2019 graliśmy o awans na rozgrywki rejonowe z Zespołem Szkół Mechaniczno-Elektrycznych oraz Zespołem Szkół Ekonomicznych. Pokonując ZSEM (18:14) oraz ZSE (28:12) znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w tabeli oraz awansowaliśmy na rozgrywki rejonowe w Gorlicach.

21.02.2019 rozegraliśmy 3 mecze na rozgrywkach rejonowych. W pierwszym meczu pokonaliśmy szkołę z Limanowej, w drugim zaś ulegliśmy ILO z Gorlic. W ostatnim meczu okazaliśmy się być lepsi od Liceum z Grybowa przez co zajęliśmy II miejsce w powiecie. Za rok postaramy się żeby było II miejsce ale w województwie :)

Patryk Poręba

Finay1.jpgFinay2.jpgFinay_n.jpgRejony1.jpgRejony2.jpg