High School Business Challenge

Uczniowie klasy 3j: Gabriela Pierzchała, Paweł Ciuła i Marian Skut wzięli udział w V edycji High School Business Challenge i zajęli III miejsce w etapie okręgowym (okręg Polski południowo-wschodniej). To największy konkurs biznesowy dla licealistów w formule case study organizowany przez SGH w Warszawie w partnerstwie m.in. z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii. W ramach tego konkursu drużyna najpierw zdała trudny test z wiedzy finansowo-ekonomicznej, a następnie musiała dokonać oceny kondycji podanej firmy i zaproponować strategię rozwoju. Do finału tego etapu zakwalifikowało się 6 drużyn z naszego okręgu, a zgłoszonych drużyn było bardzo dużo.
Finalistom serdecznie gratulujemy!

business challenge.jpeg