Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu zawiadamia, że od czwartku, 25 kwietnia 2019 r., zostaną wznowione zajęcia dydaktyczne dla uczniów klas pierwszych i drugich liceum oraz uczniów gimnazjum zgodnie z obowiązującym planem lekcji przy uwzględnieniu zaplanowanych na ten dzień zastępstw w dzienniku elektronicznym. Proszę o sprawdzenie zastępstw w godzinach wieczornych.

Ponadto informuje, że w piątek, 26 kwietnia 2019 r., odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów wg. harmonogramu:

•  godz. 14.00 - Msza Święta w Kościele Św. Kazimierza
  •  godz. 15.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego na dużej sali gimnastycznej
  •  Następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

(-) Andrzej Padula

Komunikat

Komitet Strajkowy przy I Liceum Ogólnokształcącym informuje, że mimo decyzji dyrektora szkoły o wznowieniu zajęć dydaktycznych na terenie Szkoły w dalszym ciągu prowadzony jest strajk.