logo

.

Nasze sukcesy

Osiągnięcia i sukcesy uczniów Gimnazjum Nr 1
im. J. Długosza w Nowym Sączu rok 2010/2011

Imię i nazwisko ucznia
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce
Imię i nazwisko opiekuna

1. Łukasz Bobak

II a

Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego- od Obertyna do Wiednia"

Laureat

Aneta Grabowska

2. Piotr Głowacki

II a

Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego- od Obertyna do Wiednia"

Laureat

Aneta Grabowska

3. Katarzyna Duda

II b

Konkurs tematyczny „Wojna z narodem”- 30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

Laureatka

Aneta Grabowska

4. Patryk Czechowicz

I b

Małopolski konkurs historyczny dla gimnazjalistów

Finalista

Aneta Grabowska

5. Łukasz Bobak

II b

Małopolski konkurs historyczny dla gimnazjalistów

Finalista

Aneta Grabowska

6. Przemysław Zalesiński

III b

Małopolski Konkurs Historyczny

Laureat

Anna Berowska

7. Przemysław Zalesiński

III b

Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego- od Obertyna do Wiednia”

Laureat

Anna Berowska

8. Katarzyna Frankiewicz

III a

Konkurs „Tadeusz Kościuszko- żołnierz wolności

Laureatka

Anna Berowska

9. Martyna Gilewicz

III b

Konkurs „Ziemia Sądecka- od przeszłości do współczesności

Laureatka I miejsce

Anna Berowska

10. Justyna Kulpa

III b

Konkurs „Ziemia Sądecka- od przeszłości do współczesności

Laureatka I miejsce

Anna Berowska

11. Aleksandra Stelmach

III a

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Laureatka

Ewa Kołacz

12. Dominika Mleczko

III a

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Finalistka

Ewa Kołacz

13. Aleksandra Stelmach

IIIa

Konkurs Poetycki „Pióro SPLOTU”

I miejsce

Ewa Kołacz

14. Martyna Gilewicz

IIIa

Małopolski Konkurs Geograficzny

Finalistka

Agnieszka Chruślicka

15. Bernadeta Borkowska

IIb

Małopolski Konkurs z Języka Niemieckiego

Finalistka

Urszula Kulesza

16. Agnieszka Borkowska

IIIb

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Finalistka

Sabina Szarek

17. Katarzyna Kulesza

IIIb

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalistka

 

18. Katarzyna Kulesza

IIIb

Małopolski Konkurs Biblijny

Finalistka

Maria Stefaoska

19. Dominika Migacz

IIIb

Małopolski Konkurs Biologiczny

Finalistka

 

20. Justyna Górczyoska

Ib

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

21. Łukasz Burzej

Ib

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

22. Dominik Migrała

Ia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

23. Michał Kosar

Ia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

24. Kinga Mordarska

II

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

25. Katarzyna Góra

II

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

26. Wojciech Zdżarski

II

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Marek Kukuła

27.Karol Wójcik

IIIa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

Edyta Kukuła

28. klasa III a

IIIa

II miejsce w Małopolsce „Matematyka bez granic”

 

Edyta Kukuła

29. Barbara Klimczak

IIb

Konkurs plastyczny „Anioł”

nagroda

 

30. Dominika Mliczek

Ib

Konkurs plastyczny „Anioł”

wyróżnienie

Katarzyna Lebdowicz

31. Marta Olszewska

IIb

Konkurs plastyczny (powiatowy) Pejzaż sądecki- pejzaż baśniowy

nagroda

Katarzyna Lebdowicz

32.Ewa Stec

IIb

Małopolski Konkurs Plastyczny „Stary Sącz muzyką malowany"

2 nagroda

Katarzyna Lebdowicz

33. Aleksandra Sewielska

IIa

Małopolski Konkurs Plastyczny „Stary Sącz muzyką malowany”

3 nagroda

Katarzyna Lebdowicz

Osiągnięcia i sukcesy uczniów Gimnazjum Nr 1

im. J. Długosza w Nowym Sączu rok 2009/2010

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu(pełna nazwa,

etap – powiat, rejon,

ogólnopolski, itd.)

Miejsce

Imię i nazwisko opiekuna

Eliza Wadowska

Michał Ogorzałek

Maria Workiewicz

IIIb

IIIb

IIIa

Małopolski Konkurs Geograficzny

Finaliści

mgr M.Sieczko

Jakub Lebdowicz

IIIa

Ogólnopolski Konkurs Ekoplaneta

III miejsce w województwie

mgr M. Szkarłąt-Mleczko

Julia Florczyk

IIIa

Małopolski Konkurs Biologiczny

finalistka

j.w.

Julia Kaczmarczyk

Jan Bijak-Weissbein

IIIb

IIIb

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"

Wyróżnienie

mgr M. Kukuła

Kinga Mordarska

Katarzyna Góra

Małgorzata Kuzak

Ia

Ia

Ib

j.w.

wyróżnienie

j.w.

Maciej Ekiert

IIIb

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista

j.w.

Klasa IIIa

Klasa IIIa

Międzynarodowy Konkurs "Matematyka bez granic"

IImiejsce w małopolsce

mgr M. Kukuła

Michal Borkowski

Ia

Ogólnopolski konkurs "Olimpus" - fizyka

*miejsce w Polsce

mgr M. Kulpa

Tomasz Borkowski

Jarosław Konar

Kamil Mordarski

IIIb

IIIb

Ia

Konkurs "Bezpieczeństwo ruchu drogowego"

I miejsce w powiecie

mgr P. Legutko

Martyna Giliewicz

IIb

Konkurs historyczny "Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności"

Laureatka - I miejsce

mgr A. Berowska

Justyna Kulpa

IIb

j.w.

wyróżnienie

j.w.

Przemysław Zalesiński

IIb

Małopolski Konkurs Historyczny

finalista

j.w.

Przemysław Zalesiński

IIb

Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza Dzieje Oręża polskiego w latach 972 - 1514"

laureat

j.w.

Paweł Bobak

Wjciech Siedlarczyk

IIIa

IIIa

j.w.

j.w.

laureat

laureat

mgr M.Michalik

j.w.

Łukasz Bobak

Ia

Konkurs historyczny "Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności"

14msc-e w woj.

j.w.

Przemysław Reichel

IIIa

j.w.

15msc-e w woj.

j.w.

Mateusz Gawlik

IIIb

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finalista

mgr A. Fałowska

Dominika Kubacka

IIIa

j.w.

finalistka

mgr L. Oleksy

Karolina Zenkner

IIa

j.w.

finalistka

mgr J. Malczak

Eliza Wadowska

IIIb

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

laureatka

mgr G. Rapcia

Mateusz Gawlik

IIIb

j.w.

finalista

j.w.

Aleksandra Sewielska

Ia

Konkurs plastyczny "Wędrówki przez Epoki"

wyróżnienie

j.w.

Katarzyna Kurowska

Ia

Konkurs plastyczny "Ogród dobra, piękan i radości"

 

 

Sabina Gwóźðź

Kamila Kokot

Izabela Trzeciecka

Alicja Tabosz

Ib

Ib

Ib

Ib

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

wyróżnienie

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

Katarzyna Rola

Julia Smajdor

Oliwia Tokarz

Ib

Ib

Ib

Konkurs plastyczny "Ogród dobra, piękan i radości"

wyróżninie

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

Tamara Pustelnik

Ib

Konkurs plastyczny "Człowiek i miasto"

I nagroda

j.w.

Aleksandra Sewielska

Ib

j.w.

wyróżnienie

j.w.

Katarzyna Kurowska

Ib

j.w.

wyróżnienie

j.w.

Iwona Kruczek

Ib

Konkurs plastyczny "Świat fantazji - skrzaty, krasnale.."

wyróżnienie

j.w.

Urszula Kornaś

Julia Markiewicz

Agnieszka Fugiel

Barbara Klimczak

Ia

Ib

Ib

Ib

j.w.

j.w.

j.w.

j.w.

wyróżnienie

wyróżnienia

j.w.

j.w.

Julia Smajdor

Katarzyna Rola

Ib

j.w.

nagrody

j.w.

Gabriela Legutko

Aleksandra Żelasko

Ia

j.w.

nagrody

j.w.

Dominika Migacz

IIb

Małopolski Konkurs Biblijny

laureat

mgr M. Stefańska

Nina Oleś

IIIb

j.w.

finalistka

j.w.

Dziewczęta

IIIa

IIIb

Unihokej

Piłka koszykowa

Zawody LA sztafeta 4x100m

Biegi Sztafetowe-przełąjowe

Zawody pływackie

II miejsce-powiat

II miejsce-powiat

II miejsce-powiat

II miejsce-powiat

II miejsce-powiat

-

Izabela Kozubińska

Karolina Kaczor

Karolina Bodziony

IIIa

IIb

Ib

Bieg na 100m

j.w.

j.w.

1 miejsce-powiat

2 miejsce-powiat

3 miejsce-powiat

-

Chłopcy

-

Piłka ręczna

Unihokej

II miejsce-powiat

j.w.

-

Dominika Mleczko

IIa

Małopolski KOnkurs Języka Polskiego

Finalistka

mgr E. Kołacz

Katarzyna Kulesza

IIb

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

2 miejsce

j.w.

Aleksandra Stelmach

IIa

Rejonowy konkurs poetycki "Pióro Splotu"

Konkurs poetycki "Pod Skrzydłami Anioła"

3 miejsce

Nagroda Specialna

j.w.

Julia Kaczmarczyk

IIIa

Konkurs recytatorski "Twórczość księdza Jana Twardowskiego" org.

1 miejsce

mgr B. Odrzywolska

Jakub Duszka

IIb

Ogólnpolski Konkurs Informatyczny POLLOGIA

Finalista

mgr Alfred Duszka

Katarzyna Kurowska

Aleksandra Sewielska

Agnieszka Rzaska

Ia

Ia

Ib

Udział międzynarodowej wystawie dziecięcej w Norwalk, USA

dyplomy

mgr K. Lebdowicz



Rok szkolny 2007/2008

Język polski


Magdalena Kolasa

: 3A

  • finalista olimpiady z języka polskiego

Joanna Kurdziel: 3B

  • Finalista olimpiady z języka polskiego

 

Informatyka


Janusz Kukla 3A

  • finał małopolskiego konkursu informatycznego

  • III etap Ogólnopolskiego konkursu Dialnet masters

  • Laureat olimpiady informatycznej

  • I miejsce w konkursie informatycznym w PWSZ w Nowym Sączu

Janusz Kukla, Darowski Jakub

  • III miejsce w małopolskim konkursie informatycznym LOK

Darowski Jakub, Kubik Grzegorz, Leszczyński Marcin

  • III etap Ogólnopolskiego konkursu Dialnet masters

 

Język niemiecki


Iwona Preis
: 3A

  • finalista olimpiady

Patricia Szmidt: 3A

  • laureat olimpiady z języka niemieckiego

 

Biologia


Iwona Preis
: 3A

  • laureatka olimpiady biologicznej

Bartłomiej Orzeł: 2B

  • 1 miejsce w szkolnym etapie konkursu EKO-planeta

 

Geografia


Piotr Szczerba
: 3 B

  • Finalista olimpiady geograficznej

 

Historia


Jakub Walawski
: 2A

  • finalista konkursu historycznego

 

Matematyka


Jakub Lebdowicz
:1 A

  • 1 miejsce w konkursie „Potyczki Matematyczne”

Adrianna Bałuszyńska:2 B

  • 1 miejsce w szkolnym etapie konkursu „Kangur”

 

Sport


Iza Kozułbińska
:1 A

  • 1 miejsce w sztafecie 4x100m na zwodach międzyszkolnych

Bartosz Gozdecki:2 A

  • mistrzostwo Nowego Sącz w pływaniu

Eliza Oleksy:2 B

  • IV miejsce w zawodach pływackich

Katarzyna Kita:2 B

  • II miejsce w zawodach pływackich

Kamil Krawczyk:2 B

  • mistrzostwo Nowego Sącza w unihokeju

Piotr Świerczek:3 B

  • III miejsce w wojewódzkich zawodach narciarskich

Karolina Jaracz:3 B

  • IV miejsce w ogólnopolskich zawodach narciarskich

 

Plastyka

Iza Kozułbińska:

  • praca wysłana na międzynarodowy konkurs plastyczny




Rok szkolny 2004/2005

Klasa III A :


Joanna Ruchała - laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego, finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego na etapie wojewódzkim
Karolina Szmit - finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego na etapie wojewódzkim, finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego na etapie wojewódzkim, finalistka Małopolskiego Konkursu Fizycznego na etapie wojewódzkim
Anna Ogorzałek - laureatka Małopolskiego Konkursu Fizycznego, laureatka Małopolskiego Konkursu Matematycznego, finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego na etapie wojewódzkim, finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego na etapie wojewódzkim
Anna Ogorzałek i Krzysztof Kudlik - II miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Dobrych Manier
Joanna Legutko, Joanna Ruchała, Karolina Szmit i Anita Gawłowska - II miejsce w Małoposlkim Przeglądzie Scenek Antynikotynowych w Tarnowie

Klasa III C :


Justyna Gąsiorowska - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Legenda - czyli życiorys smoka"

Klasa III D:

Sabina Żyłka - finalistka Małopolskiego Konkursu Polonistycznego na etapie wojewódzkim

Rok szkolny 2003/2004

Klasa III A :

Bożena Wojnar i Joanna Szafran - III miejsce w IV edycji Konkursu "Piękno Ziemi Sądeckiej"
Natalia Dudryk - III miejsce w V Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym
Bożena Wojnar - I miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

Klasa III B :

Beata Tomasik - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego na etapie wojewódzkim

Klasa III C :

Daria Olbrycht- laureatka Małopolskiego Konkursu Historycznego
Bartosz Janik - I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w tenisie stołowym indywidualnie
Bartosz Janik i Michał Nietopiel - drużynowe Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym
Maciej Stawowiak - finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego na etapie wojewódzkim
Judyta Szot - III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Małopolskiego w Snowboardzie, Mistrzostwa Nowego Sącza w Snowboardzie
Paweł Piszczek - finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego na etapie wojewódzkim
Miłka Niezgoda- finalistka Małopolskiego Konkursu Fizycznego na etapie wojewódzkim

Klasa III D :

Katarzyna Gradek - laureatka Małopolskiego Konkursu Historycznego, finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego na etapie wojewódzkim
Martyna Kronenberger - wyróżnienie w konkursie "Pióro Splotu"
Agnieszka Wolak i Michał Wojewodzic- I miejscie i tytuł "Mistrz dobrych manier" w II Otwartych Mistrzostwach Dobrych Manier
Michał Wojewodzic - Małopolska Gimnazjada Młodzieży w pływaniu
Magda Fornagiel- finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego na etapie wojewódzkim
Przemysław Kurlej - finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego na etapie wojewódzkim
Waldemar Klein - finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego na etapie wojewódzkim
Grzegorz Śliwa - finalista Małopolskiego Konkursu Fizycznego na etapie wojewódzkim

Rok szkolny 2002/2003

Klasa II D :

Martyna Kronenbrerger - laureatka Małopolskiego Konkursu Polonistycznego
Rafał Milan - laureat Małopolskiego Konkursu Polonistycznego

Rok szkolny 2001/2002

Klasa III B :

Konrad Patena - etap centralny olimpiady matematycznej 2002 Aleksander Ociepka i Piotr Fugiel – wyróżnienie na konkursie fotograficznym pt. „Piękno ziemi sądeckiej”
Natalia Zając – stypendium prezydenta miasta , 5 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie olimpiadzie język angielskiego , 2 miejsce w małopolskim turnieju jednego wiersza o Złoty Kałamarz
Ela Wilk– 3 miejsce w konkursie polonistycznym na szczeblu powiatowym
Luiza Szajna – 1 miejsce na mistrzostwach Nowego Sącza w narciarstwie zjazdowym, 2 miejsce na mistrzostwach międzyszkolnych w narciarstwie zjazdowym
Monika Czopek – konkurs recytatorski międzyszkolny , szkolna olimpiada polonistyczna 1 sesja w konkursie matematycznym szkół podstawowych i gimnazjów
Anna Zając – 3 miejsce w 1 sesji matematycznej szkół podst. I gimnazjum 1 i 3 miejsce. w „Przebudzeniu w strachu”
Kaśka Palka – 3 miejsce. w konkursie poetyckim , 2 miejsce. w konkursie fotograficznym , 1 i 3 miejsce. w "Przebudzeniu w strachu” , 3 miejsce. w zawodach unihocka
Dawid Szot – 1 miejsce w snowboardzie na szczeblu powiatowym , 3 miejsce (wraz z Dominikiem Rydwańskim) w regatach Jeziora Rożnowskiego w klasie „cadet” 2001
Łukasz Górowski – 1 miejsce w konkursie na prezentację komputerową pt. Las i jego ochrona

 
bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem