Konkurs w projekcie "Do you speak Visegrad?"

Zapraszamy uczniów klas I i II Liceum do wzięcia udziału w konkursie o krajach grupy Wyszegradzkiej. Wygrana w konkursie to tygodniowy bezpłatny pobyt na obozie językowym w sierpniu 2016 roku w międzynarodowym gronie uczniów z całego świata.

Strona internetowa organizatora kursu lub profil Facebook.

Podczas pobytu w Debreczynie, uczniowie będą mieli możliwość poznać podstawy języka węgierskiego, kulturę i tradycje węgierskie, jak i również rozwiną swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Projekt i pobyt realizowany jest ze środków finansowych 'International Visegrad Fund' w ramach programu Standard Grant. Opiekę nad konkursem sprawuje Pani Dyrektor mgr Katarzyna Krupa i mgr Jacek Tomasik. Proszę zapoznać się z Regulaminem konkursu.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 20 marca 2016 roku. Materiały przygotowujące do quizu o krajach grupy Wyszegradzkiej dostępne są u Pani mgr Wioletty Kleczyńskiej.