logo

.

Konsultacje z rodzicami

rok szkolny 2018/2019

 

lp. imię i nazwisko przedmiot dzień godzina miejsce
1  dyr. Aleksander Rybski matematyka  czwartek 14:30 15:30 gabinet Dyrektora 
2

dyr. mgr G. Andrzejewska 

matematyka   piątek 14:00 15:00 gabinet Wicedyrektora LO 
3 dyr. mgr Katarzyna Krupa  j. polski   środa  15:05 15:50 gabinet Wicedyrektora LO  
4 dyr. mgr Krystyna Paprocka w-f   wtorek 15:00 16:00  gabinet Wicedyrektora Gim. 
5 mgr Zuzanna Bocheńska  j. polski  poniedziałek 12:20 13:05  pokój nauczycielski
6 mgr Maria Buszek   j. polski czwartek  14:15 15:00  pokój nauczycielski 
7 mgr Ewa Kołacz   j. polski  piątek  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
8 mgr Bernadeta Odrzywolska   j. polski  środa  13:30 14:15  pokój nauczycielski 
9 mgr Grzegorz Rapcia   j. polski  piątek  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
10 mgr Małgorzata Szewczuk   j. polski  wtorek 11:30 12:15  pokój nauczycielski 
11 mgr Elżbieta Szudek   j. polski  czwartek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
12 mgr Dorota Wąsowicz   j. polski  piątek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
13 mgr Małgorzata Dumieńska  j. angielski  Wtorek  12:15 13:05 pokój nauczycielski 
14 mgr Alina Fałowska  j. angielski  wtorek  13:25 14:10 pokój nauczycielski  
15 mgr Beata Gawlik  j. angielski   środa  9:40 10:25  pokój nauczycielski  
16 mgr Joanna Malczak  j. angielski   wtorek  12:20 13:05  pokój nauczycielski  
17 mgr D. Moszkowska Wrotniak j. angielski   poniedziałek  11:30 12:15  pokój nauczycielski  
18 mgr Barbara Lorek  j. angielski   wtorek  13:05 14:10  pokój nauczycielski  
19 mgr Mirosław Pawlik  j. angielski   środa  10:40 11:25  pokój nauczycielski  
20 mgr Jadwiga Poręba  j. angielski   czwartek  11:30 12:15  pokój nauczycielski  
21 mgr Jadwiga Puchała  j. angielski   środa  9:40 10:25  pokój nauczycielski  
22 mgr Ewa Suwała  j. angielski   piątek  11:30 12:15  pokój nauczycielski  
23 mgr Barbara Wild  j. angielski   poniedziałek  9:40 10:25  pokój nauczycielski  
24 mgr Sylwia Wojtas  j. angielski   piątek  12:15 13:05  pokój nauczycielski  
25 mgr Wioletta Kleczyńska j. angielski  wtorek  8:50 9:35  pokój nauczycielski 
26 mgr Jarosław Chrząstowski  j. niemiecki  piątek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
27 mgr Urszula Kulesza  j. niemiecki  piątek  11:45 12:15  pokój nauczycielski 
28 mgr Edyta Muchniewicz Gagatek   j. niemiecki     pokój nauczycielski 
29 mgr Sabina Hyclak   j. niemiecki poniedziałek  9:45 10:25  pokój nauczycielski 
30 mgr Ewa Wąsowicz Bodziony   j. niemiecki, informatyka piątek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
31 mgr Andrzej Padula  j. niemiecki  piątek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
32 mgr Kinga Kulig  j. fran, wos, przed. piątek  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
33 mgr Anna Pawłowska  j. francuski  poniedziałek  10:30 11:25  pokój nauczycielski 
34 mgr Łucja Rogowska  j. francuski  środa   9:40 10:25 pokój nauczycielski 
35 mgr Jakub Bulzak  historia, wos, his  piątek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
36 mgr Aneta Grabowska  historia, wos, his  piątek  8:50 9:35  pokój nauczycielski 
37 mgr Piotr Rychlewski  historia, wos, his  piątek  15:00 15:45  pokój nauczycielski 
38 mgr Jacek Tomasik  historia, wos, his  wtorek  15:00 15:50  pokój nauczycielski 
39 mgr Michał Zacłona  historia, wos, his  wtorek   15:00 15:45 pokój nauczycielski 
40 mgr Kamila Kamińska  biologia  czwartek  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
41 mgr Małgorzata Kuźma Piszczek   biologia  czwartek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
42 mgr Małgorzata Szkarłat Mleczko  biologia  poniedziałek  8:50 9:35  pokój nauczycielski 
43 mgr Anna Warzecha  biologia, przyroda  środa   10:25 11:00  pokój nauczycielski 
44 mgr Alicja Putek   geografia środa  12:15 13:00  pokój nauczycielski 
45 mgr Mariusz Sieczko  geografia  piątek  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
46 dr Katarzyna Jermakowicz  matematyka  poniedziałek  12:20 13:05  pokój nauczycielski 
47 mgr Joanna Kantor  matematyka   wtorek  8:50 9:35  pokój nauczycielski 
48 mgr Edyta Kukuła  matematyka   środa  8:00 8:50  pokój nauczycielski 
49 mgr Marek Kukuła  matematyka   piątek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
50 mgr Elżbieta Lankof Klewar  matematyka   piątek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
51 mgr Krystyna Łatka  matematyka   czwartek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
52 mgr Renata Gawlik Koprowska  matematyka   czwartek  10:45 11:25  pokój nauczycielski 
53 mgr Grażyna Kornaś  fizyka  poniedziałek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
54 mgr Feliks Wańczyk  fizyka  środa  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
55 mgr Joanna Pabian Rams  chemia 

środa

 

 

 

czwartek

7:45 8:00 

 

14:00 14:15

17:35 17:45

pokój nauczycielski 
56 mgr Małgorzata Popowska Poręba  chemia  środa  10:40 11:20 gabinet chemiczny
57 dr Anna Waksmundzka Góra  chemia  piątek  8:50 9:30 gabinet chemiczny 
58 mgr inż. Sebastian Jermakowicz  informatyka       
59 mgr inż. Jarosław Żelasko  informatyka  środa  8:50 9:35  pokój nauczycielski  
60 mgr Wojciech Kurek  edb   czwartek 12:20 13:05  kantorek infor. 
61 ks mgr Mateusz Kaźmierek  religia   poniedziałek 13:25 14:10  pokój nauczycielski  
62 ks mgr Tomasz Koźbiał  religia  środa  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
63 mgr Maria Stefańska  religia  środa  13:25 14:10  pokój nauczycielski  
64 mgr Jan Kuropeska  religia      pokój nauczycielski  
65 mgr Katarzyna Lebdowicz  wok, str. wiz., zaj. art.  wtorek  13:25 14:10  pokój nauczycielski  
66 mgr Barbara Porzucek  wok., zaj. art.  środa  11:45 - 12:15  pokój nauczycielski gim.
67 mgr Sabina Pasiut przedsiębiorczość  czwartek  9:40 10:25  pokój nauczycielski  
68 mgr Andrzej Fałowski  wf  piątek  12:00 13:00 gabinet wf 
69 mgr Elżbieta Gajewska  wf      gabinet wf 
70 mgr Tomasz Kotlarz  wf  środa  14:15 15:00 gabinet wf 
71 mgr Iwona Kulig  wf  środa  9:40 10:25  gabinet wf 
72 mgr Janusz Kwiatkowski  wf  piątek  9:40 10:15  gabinet wf 
73 mgr Paweł Kwiatkowski  wf  czwartek  12:15 13:05  gabinet wf 
74 mgr Anita Migacz  wf  środa  8:00 8:45  gabinet wf 
75 mgr Jan Pasiut  wf  poniedziałek  14:15 15:00  gabinet wf 
76 mgr Katarzyna Pasiut  wf  poniedziałek  12:15 13:05  gabinet wf 
77 mgr Paweł Rak  wf  piątek  10:25 11:20  gabinet wf 
78 mgr Agnieszka Unold  wdżwr  środa  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
79 mgr Halina Gancarczyk Hajduk  el_prawa  czwartek  10:40 11:30  pokój nauczycielski 
80 mgr Maria Lelito  psycholog       
81 mgr Monika Gwiżdż Smaga  pedagog       
82 mgr Joanna Rumin  wf   czwartek 8:00 8:45 gabinet wf 
83 mgr Aneta Sułocha  j. rosyjski  poniedziałek 9:35 10:00  pokój nauczycielski 
84 mgr Andrzej Citak chór       
85 mgr Jerzy Król zajęcia teatralne      

 

 

 
bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem