logo

.

Konsultacje z rodzicami

rok szkolny 2018/2019

 

imię i nazwisko przedmiot dzień godzina miejsce
dyr. mgr Andrzej Padula  j. niemiecki  

godziny
 urzędowania 

 gabinet Dyrektora 

dyr. mgr G. Andrzejewska 

 matematyka   poniedziałek 13:25 14:10 gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Sabina Pasiut   przedsiębiorczość  poniedziałek  15:30 16:15 gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Barbara Wild  j. angielski   środa 16:00 17:00  gabinet Wicedyrektora
mgr Katarzyna Krupa  j. polski  piątek 9:40 10:25 pokój nauczycielski
mgr Alicja Gałęziowska  j. polski  piątek 13:25 14:10  
mgr Zuzanna Bocheńska  j. polski      
mgr Maria Buszek   j. polski czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Ewa Kołacz   j. polski  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Bernadeta Odrzywolska   j. polski  środa    pokój nauczycielski 
mgr Grzegorz Rapcia   j. polski  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szewczuk   j. polski  wtorek   pokój nauczycielski 
mgr Elżbieta Szudek   j. polski  czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Dorota Wąsowicz   j. polski  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Dumieńska  j. angielski  Wtorek    pokój nauczycielski 
mgr Alina Fałowska  j. angielski  wtorek    pokój nauczycielski  
mgr Barbara Lorek        
mgr Przemysław Ligęza        
mgr Paulina Nowak        
mgr Beata Gawlik  j. angielski   środa    pokój nauczycielski  
mgr Joanna Malczak  j. angielski   wtorek    pokój nauczycielski  
mgr D. Moszkowska Wrotniak j. angielski   poniedziałek    pokój nauczycielski  
mgr Barbara Lorek  j. angielski   wtorek    pokój nauczycielski  
mgr Mirosław Pawlik  j. angielski   środa    pokój nauczycielski  
mgr Jadwiga Poręba  j. angielski   czwartek    pokój nauczycielski  
mgr Jadwiga Puchała  j. angielski   środa    pokój nauczycielski  
mgr Ewa Suwała  j. angielski   piątek    pokój nauczycielski  
mgr Barbara Wild  j. angielski   poniedziałek    pokój nauczycielski  
mgr Sylwia Wojtas  j. angielski   piątek    pokój nauczycielski  
mgr Wioletta Kleczyńska j. angielski  wtorek    pokój nauczycielski 
mgr Jarosław Chrząstowski  j. niemiecki  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Urszula Kulesza  j. niemiecki  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Edyta Muchniewicz Gagatek   j. niemiecki     pokój nauczycielski 
mgr Sabina Hyclak   j. niemiecki poniedziałek    pokój nauczycielski 
mgr Ewa Wąsowicz Bodziony   j. niemiecki, informatyka piątek    pokój nauczycielski 
mgr Andrzej Padula  j. niemiecki  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Kinga Kulig  j. fran, wos, przed. piątek    pokój nauczycielski 
mgr Anna Pawłowska  j. francuski  poniedziałek    pokój nauczycielski 
mgr Łucja Rogowska  j. francuski  środa    pokój nauczycielski 
mgr Jakub Bulzak  historia, wos, his  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Aneta Grabowska  historia, wos, his  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Piotr Rychlewski  historia, wos, his  piątek    pokój nauczycielski 
mgr Jacek Tomasik  historia, wos, his  wtorek    pokój nauczycielski 
mgr Michał Zacłona  historia, wos, his  wtorek    pokój nauczycielski 
mgr Kamila Kamińska  biologia  czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Kuźma Piszczek   biologia  czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szkarłat Mleczko  biologia  poniedziałek    pokój nauczycielski 
mgr Anna Warzecha  biologia, przyroda  środa     pokój nauczycielski 
mgr Alicja Putek   geografia środa    pokój nauczycielski 
mgr Mariusz Sieczko  geografia  piątek    pokój nauczycielski 
dr Katarzyna Jermakowicz  matematyka  poniedziałek    pokój nauczycielski 
mgr Joanna Kantor  matematyka   wtorek    pokój nauczycielski 
mgr Edyta Kukuła  matematyka   środa    pokój nauczycielski 
mgr Marek Kukuła  matematyka   piątek    pokój nauczycielski 
mgr Elżbieta Lankof Klewar  matematyka   piątek    pokój nauczycielski 
mgr Krystyna Łatka  matematyka   czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Renata Gawlik Koprowska  matematyka   czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Grażyna Kornaś  fizyka  poniedziałek    pokój nauczycielski 
mgr Feliks Wańczyk  fizyka  środa    pokój nauczycielski 
mgr Zbigniew Kasprzak  chemia 

środa

 

pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Popowska Poręba  chemia  środa    gabinet chemiczny
dr Anna Waksmundzka Góra  chemia  piątek    gabinet chemiczny 
mgr inż. Sebastian Jermakowicz  informatyka       
mgr inż. Jarosław Żelasko  informatyka  czwartek

 

pokój nauczycielski  
mgr Wojciech Kurek  edb   czwartek   kantorek infor. 
ks mgr Mateusz Kaźmierek  religia   poniedziałek   pokój nauczycielski  
ks mgr Tomasz Koźbiał  religia  środa    pokój nauczycielski 
mgr Maria Stefańska  religia  środa    pokój nauczycielski  
mgr Jan Kuropeska  religia      pokój nauczycielski  
mgr Katarzyna Lebdowicz  wok, str. wiz., zaj. art.  wtorek    pokój nauczycielski  
mgr Barbara Porzucek  wok., zaj. art.  środa    pokój nauczycielski gim.
mgr Sabina Pasiut przedsiębiorczość  czwartek    pokój nauczycielski  
mgr Andrzej Fałowski  wf  piątek    gabinet wf 
mgr Elżbieta Gajewska  wf      gabinet wf 
mgr Tomasz Kotlarz  wf  środa    gabinet wf 
mgr Iwona Kulig  wf  środa    gabinet wf 
mgr Janusz Kwiatkowski  wf  piątek    gabinet wf 
mgr Paweł Kwiatkowski  wf  czwartek    gabinet wf 
mgr Anita Migacz  wf  środa    gabinet wf 
mgr Jan Pasiut  wf  poniedziałek    gabinet wf 
mgr Katarzyna Pasiut  wf  poniedziałek    gabinet wf 
mgr Paweł Rak  wf  piątek    gabinet wf 
mgr Agnieszka Unold  wdżwr  środa    pokój nauczycielski 
mgr Halina Gancarczyk Hajduk  el_prawa  czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Maria Lelito  psycholog       
mgr Monika Gwiżdż Smaga  pedagog       
mgr Joanna Rumin  wf       
mgr Aneta Sułocha  j. rosyjski  poniedziałek   pokój nauczycielski 
mgr Andrzej Citak chór       
mgr Jerzy Król zajęcia teatralne      

 

 

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem