logo

.

Olimpijczycy

2005/2006

  • Kamil Kruczek – laureat 9 lokaty XXXV Olimpiady Biologicznej, finalista XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Sebastian Pinczer – finalista XXXV Olimpiady Biologicznej
  • Krzysztof Janowiec - finalista XXXV Olimpiady Biologicznej
  • Rafał Milan – finalista XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Katarzyna Bieda – laureatka 2 lokaty XVI Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Rafał Borek - finalista XVI Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Karol Lis – laureat XIX Konkursu Chemicznego
  • Justyna Haus, Sebastian Szczepanik, Joanna Ruchała, Joanna Drugała - finaliści X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej



Eliminacje okręgowe i wojewódzkie:

  • Małgorzata Marczyk– uczestniczka etapu wojewódzkiego Międzyszkolnych Zawodów
  • Matematycznych
  • Jakub Horoszko, Sebastian Beresiński, Marek Krajewski, Michał Skrzypiec, Piotr Sokal - Uczestnicy półfinału Ogólnopolskiego Konkursu „Biznes Junior 2006”
  • uczestniczki półfinału Ogólnopolskiego Konkursu „Biznes Junior 2006”
  • Aleksandra Podgórska, Marta Kądziołka, Michalina Rybska, Anna Poręba – uczestniczki etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej
  • Paulina Iwińska, Aneta Kornaś – uczestniczki eliminacji okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Klaudia Gabrowska, Andrzej Czerwińczak, Paweł Nieć – uczestnicy II etapu Konkursu Chemicznego
  • Tymoteusz Smajdor, Bartosz Weiss – uczestnicy etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Natalia Pazdan i Antonina Tomasiak – uczestniczki etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Renata Wandzicka – zdobywczyni 3 miejsca w Wojewódzkim Konkursie Literackim ” Świat nie jest już taki sam, kiedy wychodzę z kina”
  • Renata Wandzicka i Antonina Tomasiak – finalistki wojewódzkiego konkursu literackiego : „Polaków portret własny w literaturze po 1989 roku
  • Karolina Matyaszek, Agnieszka Zieleń, Daniel Twardowski - uczestnicy etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Dzieje oręża i losy żołnierza polskiego od Obertyna do Wiednia”



2006/2007

  • Rafał Milan z klasy – laureat 3 miejsca XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Martyna Kronenberger z klasy - finalistka XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Magdalena Wąsowicz z klasy - finalistka XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Wioletta Cabała z klasy - finalistka XXXVI Olimpiady Biologicznej
  • Ludmiła Sromek z klasy – finalistka XXXVI Olimpiady Biologicznej
  • Magdalena Leśniara z klasy – finalistka XXII Olimpiady Ekologicznej
  • Maria Gałek z klasy –laureatka XVII Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Agnieszka Niedojad z klasy – laureatka 2 miejsca w kategorii reportaż w XVI Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym



2007/2008

    Natalia Grzegorzak - finalistka XXXVII Olimpiady Biologicznej
  • Sandra Zyzak - finalistka XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Witold Więcek - laureat II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922 O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"
  • Krzysztof Kudlik - finalista XXXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Międzynarodowy



Program Ekologiczny dla Szkół Stowarzyszonych z UNESCO :

The Baltic Sea Project:

III miejsce:

  • Patrycja Faltyn
  • Katarzyna Czepiel


Wyróżnienie:

  • Beata Kraczkiewicz
  • Agnieszka Biel
  • Natalia Tatrzańska
  • Renata Dobrzyńska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Mała ojczyzna w pamięci i świadectwach"
zorganizowanym przez Ośrodek KARTA

  • Natalia Maciaś - I wyróżnienie za pracę indywidualną " Kilka słów o Czaczowie"

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Dekalog 89+"

  • Joanna Lorek - I wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs "Wirtualne Zamki":

  • Szymon Nosal - II miejsce

Ogólnopolski Konkurs o Nagrodę im. Aleksandra Patkowskiego:

  • Katarzyna Kubiak - nagroda II stopnia
  • Beata Siwulska - nagroda II stopnia

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Ekoplaneta":
Wyróżnienia otrzymali:

  • Joanna Lorek, Aneta Kroczek, Weronika Turek - za pracę albumową
  • Natalia Gucwa- otrzymała nagrodę rzeczową

2008/09

  • Tomasz Gargas - finalista XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - opieka mgr Maria Buszek


2009/2010

  • Oliwia Mimi M. Bosomtwe klasa 3f – laureatka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opieka mgr Małgorzata Szewczuk
  • Rozalia Knapik klasa 3f – finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - opieka mgr Małgorzata Szewczuk
  • Jakub Wojtas klasa 3b- laureat XXXIX Olimpiady Biologicznej – opieka mgr Małgorzata Kuźma
  • Agnieszka Witowska klasa 3b – finalistka etapu centralnego XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej- opieka mgr Małgorzata Kuźma
  • Krzysztof Skibiak klasa 2a - finalista Olimpiady Fizycznej – opieka mgr Eleonora Pasiut
  • Krzysztof Nowak – klasa 3a – finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki – opieka ks, mgr Andrzej Krajewski
  • Łukasz Kalinowski kl. 1k – finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – opieka mgr Piotr Rychlewski
  • Międzynarodowy konkurs „Euro, co to dla nas oznacza?”
    J.Lorek, A.Wańczyk – laureatki (5 miejsce) w Unii Europejskiej, reprezentantki Polski w międzynarodowym konkursie „Euro, co to dla nas oznacza?”. Wizyta studyjna w Brukseli w siedzibach Komisji i Parlamentu UE ( J. Tomasik)
  • Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim
    K.Turska – laureatka (2 miejsce) Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim „Europa, to my” – wizyta studyjna w Brukseli i siedzibach Parlamentu Europejskiego (J. Tomasik)
  • Renata Stach – laureatka II stopnia w olimpiadzie „ O Diamentowy Indeks AGH” z geografii z elementami geologii.
  • A.Bednarek – laureat (3 miejsce) Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – uczeń otrzymał indeks na Wydziale Prawa i Administracji ( J. Tomasik)
  • Z.Mroczkowska – laureatka (10 miejsce) Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – indeks na Wydziale Filozoficznym( J. Tomasik)
  • Katarzyna Kaczmarczyk(3B) – finalistka LIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Mateusz Bieryt (1D) – opieka Barbara Porzucek i Aleksander Porzucek-wykładowca PWSZ w Nowym Sączu)
    • Nagroda 14. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej – Rybnik 2010 –nominacja na Festiwal Piosenki Studenckiej (luty 2010)
    • „Brązowy Gryf” na Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Literackiej „XVI Poetycko – Muzyczna Bitwa pod Gorlicami” (maj 2010)
    • „Brązowy Prysznic” na XVII Ogólnopolskim Turnieju Śpiewających Poezję „Łaźnia 2010” w Radomiu (maj 2010)
    • II Nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. M.Grechuty w Zamościu (czerwiec 2010)
    • Udział w Finale Turnieju Poezji Śpiewanej w ramach 55.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Włocławek 2010 (czerwiec 2010)
  • Estera Szczypuła (3G) i Mateusz Bieryt - udział w Finale IV Ogólnopolskiego Festiwalu Młode Talenty w Bydgoszczy
  • Natalia Maciaś - II wyróżnienie za pracę "W Warszawie kanałami w Sączu sieniami. Okupacyjna codzienność dziecka w Nowym Sączu" w XIV Ogólnopolskim Konkursie Historycznym HISTORIA BLISKA "Piętno II wojny - los i pamięć" - opiekun mgr Jacek Tomasik
bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem