logo

.

Olimpijczycy

2012/2013

  • Damian Jelito – laureat 1 miejsca VIII Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Sabina Pasiut;
  • Anna Wróbel – laureatka II stopnia XLII Olimpiady Biologicznej – opiekun mgr Małgorzata Kużma
  • Zuzanna Hronowska – finalistka XXXVII Olimpiady Artystycznej – opiekun mgr Katarzyna Lebdowicz
  • Dominik Jabłoński – finalista XXV Olimpiady Filozoficznej – opiekun mgr Małgorzata Szewczuk
  • Jakub Kurdziel – finalista XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Małgorzata Szkarłat - Mleczko
  • Julia Florczyk – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego– opiekun dr Anna Waksmundzka – Góra
  • Nina Oleś - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego– opiekun dr Anna Waksmundzka – Góra
  • Tomasz Zrałka - laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego– opiekun dr Anna Waksmundzka – Góra
  • Ilona Świerczek – laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Małgorzata Poręba– laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim– opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Agnieszka Ziaja - laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Angelika Jeleń- laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Eryka Twardowska - laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Aneta Oracz – laureatka XVII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim – opiekun mgr Michał Zacłona;
  • Kacper Wysowski – laureat 4 miejsca w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922” - opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Patrycja Maria Michalik – finalistka IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Społeczno – Prawnej ”Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa Unii Europejskiej” - opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Monika Stanisławczyk - laureatka konkursu historycznego "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Antykomunistycznego Podziemia" - opiekun mgr Jacek Tomasik
  • Katarzyna Duda – laureatka konkursu „Stan wojenny w Małopolsce – utrwalamy rodzinną historię”– opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Klaudia Kościółek, Klaudia Sajdak i Iga Naglak – laureatki 2 miejsca w konkursie historycznym "Powstanie Styczniowe w Polskiej Tradycji Walk o Niepodległość w XIX i XX wieku" - opiekun mgr Jacek Tomasik.
  • Stanisław Frączek – laureat etapu okręgowego Olimpiady Historycznej – opiekun mgr Anna Berowska
  • Katarzyna Kulesza – laureatka etapu okręgowego XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun mgr Grzegorz Rapcia
  • Marcin Fiszer laureat 2 miejsca konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim i Prawach Obywatela w UE - opiekun mgr Jacek Tomasik
  • Małgorzata Kaszuba laureatka 12 miejsca w finale XVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez Stowarzyszenie „Civitas Chrystiana”- opiekun mgr J. Kuropeska
  • Michał Siwek, Bartosz Cebula, Daniel Lach, Krzysztof Madziar  - II wyróżnienie za pracę "Odnowa to piękny kwiat, który wyrośnie tylko na glebie sprawiedliwość" w XVI Ogólnopolskim Konkursie Historycznym HISTORIA BLISKA
    "Walka, opór, bunt - wartość i cena niezgody w PRL" - opiekun mgr Jacek Tomasik

2013/2014

  • Anna Wróbel
    • finalistka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej– opiekun mgr Małgorzata Kuźma
    • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej o indeks UJ– opiekun dr Anna Waksmundzka – Góra
    • zdobywczyni 1 miejsca w Finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim
    • zdobywczyni 3 miejsca w VI Ogólnopolskim Finale Lig Alpejskich
  • Dominik Jabłoński -  laureat 10 miejsca XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej - opiekun mgr Małgorzata Szewczuk
  • Oskar Handzel – laureat 4 miejsca Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej– opiekun mgr JacekTomasik
  • Klaudia Pociecha – zdobywczyni 1 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” – opiekun mgr Jacek Tomasik
  • Maria Tokarz – finalistka XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, opiekun mgr Jadwiga Poręba
  • Jakub Kurdziel
    • laureat Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKO-PLANETA” – opiekun mgr Małgorzata Szkarłat – Mleczko
    • laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej o indeks UJ – opiekun mgr Zbigniew Kasprzak
    • laureat etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej – opiekun mgr Małgorzata Szkarłat - Mleczko
  • Monika Stachoń
    • laureatka 3 miejsca w IV edycji Konkursu Historycznego „Żołnierze Wyklęci”- Bohaterowie Antykomunistycznego Podziemia – opiekun mgr Piotr Rychlewski
    • finalistka konkursu historycznego „Pułkownik Witold Pilecki” – opiekun mgr Piotr Rychlewski
    • finalistka konkursu historycznego „ Losy bliskich, losy dalekich w latach 1939-1989”– opiekun mgr Piotr Rychlewski\
    • finalistka konkursu historycznego „Pamięć nieustająca”– opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Justyna Dunikowska - laureatka Konkursu Wiedzy o Chinach ”Od Konfucjusza do Jackie Chana” - opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Marcin Kmiecik - laureat XVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim - opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Jakub Pancerz
    • laureat XVIII Konkursu wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim - opiekun mgr Piotr Rychlewski
    • finalista Ogólnopolskiego Konkursu „ Polska – ważna rzecz” - opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Kinga Górowska - laureatka XVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim -   opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Maria Poręba - laureatka XVIII Konkursu wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim - opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Michał Wrona - laureat XVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim - opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Mikołaj Wysowski - laureat I stopnia VII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii - opiekun mgr Alicja Putek
  • Izabela Kiełbasa – laureatka III stopnia VII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki w roku szkolnym, opiekun mgr Grażyna Andrzejewska
  • Małgorzata Barnach - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki w roku szkolnym 2013/2014 opiekun mgr Elżbieta Lankof
  • Aleksander Hajek - laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej o indeks UJ – opiekun mgr Zbigniew Kasprzak
  • Katarzyna Góra
    • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej o indeks UJ – opiekun mgr Zbigniew Kasprzak
    • laureatka 9 miejsca w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Robert Golonka - laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej o indeks UJ – opiekun dr Anna Waksmundzka – Góra
  • Danuta Hajduga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej o indeks UJ – opiekun dr Anna Waksmundzka – Góra
  • Paulina Bachula, Paulina Sekuła, Joanna Chachura – laureatki 1 miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Polaków na Syberii” – opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Patrycja Dara, Dominika Krakowska, Zuzanna Węglarz, Łucja waligóra – finalistki 2 miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Polaków na Syberii” – opiekun mgr Piotr Rychlewski
  • Dominika Kiełbas, Julia Mrozowska, Adam Gabryś, Mikołaj Horwath, Maciej Jabłoński, Kacper Oracz, Przemysław Szot – laureaci Finału Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu - opiekun mgr Aneta Grabowska
  • Marek Gargas – laureat 1 miejsca w projekcie „Małopolskie Święto Przedsiębiorczości” – opiekun mgr Sabina Pasiut
  • Wojciech Wańczyk, Justyna Krok, Wioletta Pławecka – laureaci 2 miejsca w Konkursie ”Sądecka Specjalność” – opiekun mgr Sabina Pasiut
  • Aleksandra Gądek – wyróżniona w Konkursie „Przeciągi Literackie” w kategorii poezja – opiekun mgr Katarzyna Krupa
  • Sylwia Klimek, Agnieszka Brotoń, Sonia Ziębowicz, Sylwia Sula, Monika Stanisławczyk, Marcin Fiszer – laureaci Warsztatów Urbanistycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  • Stanisław Frączek – laureat 7 miejsca w IV edycji Konkursu Historycznego „Żołnierze Wyklęci” – Bohaterowie Antykomunistycznego Podziemia” - opiekun mgr Anna Berowska

 

 

 

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem