Konsultacje z nauczycielami

rok szkolny 2019/2020

imię i nazwiskoprzedmiotdzieńgodzinamiejsce
dyr. mgr Andrzej Padula j. niemiecki godziny
 urzędowania 
 gabinet Dyrektora 
dyr. mgr G. Andrzejewska  matematyka  poniedziałek13:25 14:10gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Sabina Pasiut  przedsiębiorczość poniedziałek 15:30 16:15gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Barbara Wild j. angielski  środa16:00 17:00 gabinet Wicedyrektora
mgr Katarzyna Krupa j. polski piątek9:40 10:25pokój nauczycielski
mgr Alicja Gałęziowska j. polski piątek13:25 14:10pokój nauczycielski 
mgr Zuzanna Bocheńska j. polski środa13:25 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Maria Buszek  j. polskiśroda 10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Ewa Kołacz  j. polski piątek 10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Bernadeta Odrzywolska  j. polski czwartek 11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Grzegorz Rapcia  j. polski środa 14:14 15:00 pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szewczuk  j. polski środa13:10 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Dorota Wąsowicz  j. polski piątek  11:30 12:15pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Dumieńska j. angielski środa  10:40 11:25pokój nauczycielski 
mgr Alina Fałowska j. angielski czwartek13:25 14:10 pokój nauczycielski  
mgr Małgorzata Feckoj. angielskiśroda15:05 15:50pokój nauczycielski  
mgr Barbara Lorekj. angielski  środa8:45 9:30 pokój nauczycielski  
mgr Przemysław Ligęzaj. angielski  środa10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Paulina Nowakj. angielski  wtorek9:40 10:25 pokój nauczycielski  
mgr Beata Gawlik j. angielski  czwartek10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Joanna Malczak j. angielski  czwartek9:40 10:25 pokój nauczycielski  
mgr D. Moszkowska Wrotniakj. angielski  poniedziałek  11:30 12:15pokój nauczycielski  
mgr Mirosław Pawlik j. angielski  czwartek10:40 11:25  pokój nauczycielski  
mgr Jadwiga Puchała j. angielski  środa  11:30 12:15pokój nauczycielski  
mgr Ewa Suwała j. angielski  środa10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Sylwia Wojtas j. angielski  poniedziałek 9:40 10:25 pokój nauczycielski  
mgr Wioletta Kleczyńskaj. angielski poniedziałek 11:25 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Jarosław Chrząstowski j. niemiecki poniedziałek14:15 15:00 pokój nauczycielski 
mgr Urszula Kulesza j. niemiecki czwartek9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Edyta Muchniewicz Gagatek  j. niemiecki poniedziałek11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Sabina Hyclak  j. niemieckiczwartek 9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Ewa Wąsowicz Bodziony  j. niemieckiwtorek10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Kinga Kulig j. fran, wos, przed.piątek  11:30 12:15pokój nauczycielski 
mgr Anna Pawłowska j. francuski   pokój nauczycielski 
mgr Łucja Rogowska j. francuski czwartek 9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Jakub Bulzak historia, wos, his środa8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Aneta Grabowska historia, wos, his czwartek12:30 13:05 pokój nauczycielski 
mgr Piotr Rychlewski historia, wos, his poniedziałek8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Jacek Tomasik historia, wos, his środa13:30 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Michał Zacłona historia, wos, his   pokój nauczycielski 
mgr Kamila Kamińska biologia wtorek  9:40 10:25pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Kuźma Piszczek  biologia piatek 9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szkarłat Mleczko biologia czwartek  10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Anna Warzecha biologia, przyroda piątek 10:40 11:25pokój nauczycielski 
mgr Alicja Putek  geografiapiątek11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Mariusz Sieczko geografia piątek  8:50 9:35pokój nauczycielski 
dr Katarzyna Jermakowicz matematyka poniedziałek  pokój nauczycielski 
mgr Joanna Kantor matematyka  wtorek  pokój nauczycielski 
mgr Edyta Kukuła matematyka  środa  pokój nauczycielski 
mgr Marek Kukuła matematyka  piątek  pokój nauczycielski 
mgr Elżbieta Lankof Klewar matematyka  piątek  pokój nauczycielski 
mgr Krystyna Łatka matematyka  czwartek  pokój nauczycielski 
mgr Renata Gawlik Koprowska matematyka  czwartek  pokój nauczycielski 
mgr Grażyna Kornaś fizyka poniedziałek  pokój nauczycielski 
mgr Feliks Wańczyk fizyka środa  pokój nauczycielski 
mgr Zbigniew Kasprzak chemia środa pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Popowska Poręba chemia środa  gabinet chemiczny
dr Anna Waksmundzka Góra chemia piątek  gabinet chemiczny 
mgr inż. Sebastian Jermakowicz informatyka    
mgr inż. Jarosław Żelasko informatyka środa12:15 13:05 pokój nauczycielski  
mgr Wojciech Kurek edb  czwartek kantorek infor. 
ks mgr Mateusz Kaźmierek religia  poniedziałek pokój nauczycielski  
ks mgr Tomasz Koźbiał religia środa  pokój nauczycielski 
mgr Maria Stefańska religia środa  pokój nauczycielski  
mgr Jan Kuropeska religia   pokój nauczycielski  
mgr Katarzyna Lebdowicz wok, str. wiz., zaj. art. wtorek  pokój nauczycielski  
mgr Barbara Porzucek wok., zaj. art. środa  pokój nauczycielski gim.
mgr Sabina Pasiutprzedsiębiorczość czwartek  pokój nauczycielski  
mgr Andrzej Fałowski wf piątek  gabinet wf 
mgr Elżbieta Gajewska wf   gabinet wf 
mgr Tomasz Kotlarz wf środa  gabinet wf 
mgr Iwona Kulig wf środa  gabinet wf 
mgr Janusz Kwiatkowski wf piątek  gabinet wf 
mgr Paweł Kwiatkowski wf czwartek  gabinet wf 
mgr Anita Migacz wf środa  gabinet wf 
mgr Jan Pasiut wf poniedziałek  gabinet wf 
mgr Katarzyna Pasiut wf poniedziałek  gabinet wf 
mgr Paweł Rak wf piątek  gabinet wf 
mgr Agnieszka Unold wdżwr środa  pokój nauczycielski 
mgr Halina Gancarczyk Hajduk el_prawa czwartek  pokój nauczycielski 
mgr Maria Lelito psycholog    
mgr Monika Gwiżdż Smaga pedagog    
mgr Joanna Rumin wf    
mgr Aneta Sułocha j. rosyjski poniedziałek pokój nauczycielski 
mgr Andrzej Citakchór