Święto Szkoły i Dzień Niepodległości

„Naród ,który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

Józef Piłsudski

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, Rodzice oraz Wy Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy wszystkich Państwa do wirtualnego udziału w uroczystościach związanych z Dniem Niepodległości oraz Świętem Szkoły. Mamy nadzieję, że ten akcent akademii okolicznościowej skłoni Nas do refleksji i zadumy oraz wymiany poglądów podczas zajęć z wychowawcami.

Mimo bardzo trudnych chwil, związanych z pandemią, chcemy przekazać wszystkim życzenia wielu sił w pokonywaniu codziennych trudności, głębokiej wiary w to, że najlepsze dopiero przed Nami oraz optymizmu w patrzeniu w przyszłość.

Czas wymusza na nas zmianę przyzwyczajeń, dlatego w taki właśnie sposób obchodzimy ważne dla społeczności szkoły święta.

Porządek ceremonii:

1.Wystąpienie przewodniczącego szkoły- Miłosza Załubskiego.

2. Prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów klasy 2c_3.

Prezentacja I – Klik , Prezentacja- II – Klik

3.Dyskusja i wymiana poglądów podczas spotkań z wychowawcami.

Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy: Samorządowi Szkolnemu, uczniom klasy 2c_3 oraz profesorom: Katarzynie Lebdowicz, Barbarze Lorek, Pawłowi Rakowi

W imieniu organizatorów

Grzegorz Rapcia