Warsztaty weekendowe Wiosna 2020 w terminie 17-19 kwietnia 2020r.

MCHE – Komunikat

Obszary na które, nasza szkoła otrzymała miejsca na warsztaty weekendowe Wiosna 2020 przyznane przez Urząd Marszałkowski w Krakowie, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2020r. to:

UEK Kraków – Matematyka z elementami rachunkowości

UEK Kraków – Przedsiębiorczość

UP Kraków – j. anielski

UP Kraków – j. francuski

PK Kraków – chemia

UJ Kraków – nauki społeczne

PWSZ Tarnów – chemia

Osoby, które wpisały się na warsztaty weekendowe na powyższe obszary są zobligowane do wypełnienia Załączników nr1, nr3, nr4, nr5 i nr6 i dostarczenie tych załączników do sekretariatu szkoły od dnia 2 marca 2020r.  do dnia 6 marca 2020r. – wymóg Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. Załączniki od 1 do 6  zostały umieszczone na  stronie szkoły – Wchodzicie na zakładkę MCHE po lewej stronie, a następnie klikacie w MChE -Warsztaty weekendowe wiosenne 17-19 kwietnia 2020r. i tam znajduje się Regulamin warsztatów, a pod regulaminem są Załączniki nr1, nr3, nr4, nr5 i nr6 do wypełnienia. ( załącznik nr2 jest dla nauczyciela – opiekuna, nie dla ucznia).

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone dnia 20 marca2020r. na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły.

W załączniku nr3 – wykształcenie – wpisujecie gimnazjalne lub podstawowe.

W załączniku nr6 imię i nazwisko wpisujecie drukowanymi literami, a nazwa szkoły to       I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu

Harmonogram warsztatów i wszelkie wiadomości dotyczące wyjazdu będą wywieszone na Tablicy Ogłoszeń Dyrekcji przy wejściu do szkoły – jak tylko otrzymam od organizatorów.

Dodatkowo na wyjazd zabieramy ze sobą legitymację szkolną i zgodę Rodziców na wyjazd (ten dokument dajecie w autokarze opiekunom).

Nie zapomnijcie o ważnej legitymacji szkolnej !!!

Diety wegetariańskie lub wegańskie – bardzo proszę o zgłoszenie najpóźniej do środy (11.03. 2020r.)  – z przyczyn organizacyjnych nie będzie później możliwości zmian.

Dodatkowo na wyjazd należy wydrukować, wypełnić i zabrać ze sobą do autokaru    –

trzy dokumenty  –  to karta kwalifikacyjna , oświadczenie i regulamin.  Musicie sobie je wydrukować, wypełnić i wziąć ze sobą do autokaru ( to są dokumenty, które zabieracie ze sobą na wyjazd i przekazujecie opiekunowi w autokarze w dniu wyjazdu). Nazwałam je dokumenty do autokaru.

Te trzy dokumenty  zostaną odebrane przed wejściem do autokaru – są one niezbędne do uczestnictwa w zajęciach. Dokumenty do autokaru będą umieszczone na stronie szkoły jak tylko otrzymam je od organizatora wyjazdu – informacja o tym będzie na Tablicy Ogłoszeń Dyrekcji przy wejściu do szkoły. Proszę nie drukować starych dokumentów z warsztatów jesiennych – teraz mogą być inne.

Wszelkie pytania dotyczące wyjazdów MCHE proszę kierować do  mgr Grażyny Andrzejewskiej – wicedyrektora I LO z OD im. Jana Długosza w Nowym Sączu.

Grażyna Andrzejewska