Click to listen highlighted text!

Konkurs „Pomyśl o bezpieczeństwie”

Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły w składzie Maria Szwarkowska 1d, Samuel Margraf i Michał Ptak 1j,  wzięli udział w konkursie „Pomyśl o bezpieczeństwie” organizowanych przez Urząd Miasta Nowego Sącza dla szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego miasta.

Celem konkursu byłą promocja wiedzy o bezpieczeństwie oraz krzewienie wśród młodzieży postaw i zachowań na wypadek różnych zagrożeń.

Uczniowie w ramach konkursu brali udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i profilaktykę z tereny miasta, m.in.: PSP, Policję, Straż Miejską, Pogotowie Ratunkowe, GOPR, WOPR i inne.

Młodzież spotykała się w soboty na przełomie kwietnia i maja, aby ostatecznie zwyciężyli uczniowie, którzy zdobędą najwięcej punktów podczas finału konkursu, który odbył się 24 maja.

Podczas GALI FINAŁOWEJ w sądeckim MOK zostali ogłoszeni zwycięzcy konkursu

Uczennica 1d Maria Szwarkowska zajęła 2 miejsce,  przegrywając różnicą 1 punktu z uczestnikiem który zajął pierwsze miejsce.

Gratulujemy !!!

Opiekunem był mgr Wojciech Kurek.

Skip to content Click to listen highlighted text!