Click to listen highlighted text!

Ubezpieczenie 2021/2022

Ubezpieczenie NNW uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców naszej Szkoły w roku szkolnym 2021/2022 wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach programu EDU PLUS w towarzystwie ubezpieczeniowym InterRisk (pełna nazwa: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group).

W tym roku szkolnym, wzorem roku ubiegłego, zdecydowaliśmy się na elektroniczne zawieranie polis. Za pośrednictwem aplikacji udostępnionej przez InterRisk będziecie mogli Państwo w kilku prostych krokach zgłosić swoje dziecko do ubezpieczenia. Uczniowie pełnoletni mogą dokonać zgłoszenia samodzielnie.

Rodzice mają do wyboru jedną z dwóch opcji polis:

– 12-miesięczną (okres ubezpieczenia 01.09.2021 – 31.08.2022),

– 13-miesięczną (okres ubezpieczenia 01.09.2021 – 30.09.2022) – opcja ta korzystna jest zwłaszcza dla tegorocznych maturzystów.

W każdej z powyższych opcji do wyboru jest jeden z trzech wariantów ubezpieczenia. Różnią się one sumą ubezpieczenia oraz wysokością składki.

Warianty ubezpieczenia NNW:

Wariant
do wyboru
Suma ubezpieczenia Składka od dziecka
(12 miesięcy)
Składka od dziecka/dot. maturzystów
(13 miesięcy)
I 32 000 zł 46 zł 50 zł
II 23 000 zł 36 zł 39 zł
III 15 300 zł 27 zł 29 zł

Ogólne warunki ubezpieczenia dla wszystkich wariantów pozostają jednakowe.

Szczegółową informację na temat tego w jaki sposób można dokonać zgłoszenia szkody znajdą Państwo w poniższym dokumencie:

Termin zgłoszenia do ubezpieczenia NNW upływa 31 października 2021, przy czym uczniowie zgłoszeni do 30 września 2021 zostaną objęci ubezpieczeniem od 1 września 2021, a uczniowie zgłoszeni w październiku 2021 zostaną objęci ubezpieczeniem od dnia zaksięgowania wpłaty.

Dostępy do polis ubezpieczenia (w tym szczegółów dotyczących rodzajów i wysokości świadczeń) oraz szczegółowe instrukcje przystąpienia do ubezpieczenia NNW znajdują się w następujących dokumentach:

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia i skorzystania z przedstawionej oferty. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z brokerem ubezpieczeniowym:

DBPATRON Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 10, 33-300 Nowy Sącz

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jednocześnie informujemy, że kwestia ubezpieczenia NNW dziecka jest wyłącznie sprawą Rodziców. To my Rodzice rozstrzygamy, czyi gdzie ubezpieczymy nasze dzieci i to od nas zależy wybór oferty. Dyrekcja naszej Szkoły nie uczestniczyła w wyborze przedstawionej Państwu oferty. Ubezpieczenie NNW na terenie szkoły nie jest obowiązkowe, z wyjątkiem sytuacji, w której szkoła organizuje wycieczkę zagraniczną.

I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Jana Długosza w Nowym Sączu

Skip to content Click to listen highlighted text!