Ubezpieczenie 2020/2021

Ubezpieczenie NNW uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców naszej Szkoły w roku szkolnym 2020/20210 wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach programu EDU PLUS w towarzystwie ubezpieczeniowym InterRisk (pełna nazwa: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna ViennaInsuranceGroup).

Rodzice mają do wyboru jeden z trzech wariantów ubezpieczenia. Różnią się one sumą ubezpieczenia oraz wysokością składki. Ogólne warunki ubezpieczenia dla wszystkich wariantów pozostają jednakowe.

Warianty ubezpieczenia NNW:

Wariant
do wyboru
Suma ubezpieczenia Składka od dziecka
(12 miesięcy)
Składka od dziecka/dot. maturzystów
(13 miesięcy)
I 14 000 zł 25 zł 27 zł
II 22 900 zł 36 zł 39 zł
III 32 000 zł 46 zł 50 zł

W tym roku szkolnym zdecydowaliśmy się na elektroniczne zawieranie polis. Za pośrednictwem aplikacji udostępnionej przez InterRisk będziecie mogli Państwo w kilku prostych krokach zgłosić swoje dziecko do ubezpieczenia. Uczniowie pełnoletni mogą dokonać zgłoszenia samodzielnie.

Termin zgłoszenia do ubezpieczenia NNW upływa 31 października 2020, przy czym uczniowie zgłoszeni do 30 września 2020 zostaną objęci ubezpieczeniem od 1 września 2020.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia i skorzystania z przedstawionej oferty.

Dostępy do polis ubezpieczenia (w tym pełnej oferty) znajdują się w następujących dokumentach:

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia i skorzystania z przedstawionej oferty. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontraktu z brokerem ubezpieczeniowym:

DBPATRON Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 10, 33-300 Nowy Sącz

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jednocześnie informujemy, ze kwestia ubezpieczenia NNW dziecka jest wyłącznie sprawą Rodziców. To my Rodzicerozstrzygamy, czy należy w Szkole ubezpieczyć dziecko i od nas zależy wybór oferty. Dyrekcja naszej Szkoły nie uczestniczyła w wyborze przedstawionej Państwu oferty. Ubezpieczenie NNW na terenie szkoły nie jest obowiązkowe, z wyjątkiem sytuacji, w której szkoła organizuje wycieczkę zagraniczną.

I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Jana Długosza w Nowym Sączu