Finalistka Olimpiady Wiedzy o III RP

Natalia Czop z klasy 3 K (opiekun mgr Jacek Tomasik) została finalistką VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP. Natalia znalazła się w grupie 15 osób z najlepszym wynikiem w kraju. Oprócz najwyższej oceny z przedmiotu historia i społeczeństwo została zwolniona z postępowania rekrutacyjnego na następujące uczelnie: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Białostocki, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Poznański, Uniwersytet Toruński, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Toruński, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnikę Lubelską, Politechnikę Białostocką, Politechnikę Łódzką i inne. GRATULACJE!!!