REKRUTACJA 2021/2022 W I LO!

Uczniowie klasy dwujęzycznej 1g zyskują szansę na rozwijanie wiedzy przy jednoczesnym swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim. Aby osiągnąć ten cel, nauka języka angielskiego odbywa się w poszerzonym wymiarze godzin, a wybrane przedmioty (co najmniej dwa) są częściowo nauczane w języku angielskim. Jego poziom oraz ilość dostosowana jest do możliwości grupy. Wszystko to przyczynia się do zlikwidowania bariery językowej i sprawia, że język angielski nie jest już językiem obcym. Dwujęzyczność to przepustka do studiów na najlepszych uczelniach w kraju i zagranicą a jednocześnie perspektywa sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym.

Prezentacja – Zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe

ZAPRASZAMY!!!

Promocja szkoły

W okresie przedświątecznym, 16 grudnia połączone siły: „Orszaku Jana Długosza” i ” Chóru Scherzo” wzięły udział w promocji szkoły w Zespole Szkolno-Przedszkolnym […]