„PACZKA DOBRA”

Szanowni Państwo

W imieniu Stowarzyszenia SursumCorda pragniemy zaprosić Państwa oraz Uczniów do wielkanocnej akcji „PACZKA DOBRA”.

W okresie przedświątecznym pragniemy wesprzeć pomocą naszych Podopiecznych
z programu Chcepomagac.org, a także rodziny Uchodźców z Ukrainy, które wzięliśmy pod swoją opiekę.

Akcja Paczka Dobra ma na celu przygotowanie 20-stu paczek żywnościowo – chemicznych dla wybranych rodzin, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.
Dla rodzin naszych Podopiecznych, każda zaoszczędzona złotówka to dodatkowa rehabilitacja, zakup leków czy środków medycznych, które również stanowią często znaczny odsetek budżetu domowego.Dla rodzin uciekających przed wojną, każde wsparcie jest na wagę złota.

Zapraszamy Was do naszej akcji Paczka Dobra. Spełnijmy razem realne potrzeby!  Możecie wesprzeć naszą akcję poprzez:

– zbiórkę produktów żywnościowo-chemicznych;

– wpłatę darowizny za pośrednictwem www.paczkadobra.sc.org.pl, a nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: zakupią, zapakują i przekażą Paczkę Dobra.

W szkole – uczniowie będą mieli możliwość wylosowania produktu, który należy dostarczyć do dnia 10 kwietnia 2022r.

Pamiętajcie! Akcja jest realizowana w dniach 21.03-11.04.2022.