Click to listen highlighted text!

Jeden z Dziesięciu

Uczniowie I Liceum po raz kolejny udowodnili, że można uczyć się poprzez zabawę. Dziewiątego listopada br. odbył się finał szkolnego turnieju “Jeden z Dziesięciu”. Było to wydarzenie rozpoczęte jeszcze przez poprzedni Samorząd Uczniowski. Ze względu na duże zainteresowanie przeprowadzono eliminacje, które wyłoniły czołówkę najlepszych uczestników, którzy zmierzyli się ze sobą w zeszłą środę.

Finał turnieju miał miejsce w ratuszu miejskim w Nowym Sączu, a wzięli w nim udział Jakub Sułkowski z klasy 3g, Filip Żelasko z klasy 3b, Szymon Dziedzina z 4a, Szymon Łomnicki z 2a, Katarzyna Głąb z 2a, Bernadeta Biskup z 4g, Mateusz Szymański z klasy 3e, Tomasz Czyżycki z 2a, Katarzyna Talarek z 4g oraz Justyna Słowik, uczennica klasy 3e. Prowadzącym turnieju był Miłosz Załubski z klasy 4a, a w rolę “Pani Sylwii z programu” wcieliła się obecna przewodnicząca Samorządu, Wiktoria Bukowiec z klasy 3e. Na widowni znaleźli się uczniowie klas 4a, 4c oraz 4c wraz ze swoimi nauczycielami. Swoją obecnością ucieszył nas również Pan Dyrektor, mgr Andrzej Padula.

Uczestnicy turnieju poszczycić się mogli wysokim poziomem konkurencji i rywalizacją do samego końca. Po trzech etapach konkursu udało się wyłonić trójkę zwycięzców. Na miejscu trzecim znalazł się Tomasz Czyżycki, na miejscu drugim Justyna Słowik, a miejsce pierwsze wywalczył Jakub Sułkowski.

Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Skip to content Click to listen highlighted text!