Postaw na przedsiębiorczość

W myśl hasła przewodniego „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” grupa 20 uczniów naszej szkoły z klas drugich i trzecich pod opieką Agnieszki Góreckiej- nauczyciela przedsiębiorczości- wzięła udział w X projekcie organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie ” ORION”.

W ramach tegorocznej edycji projektu, w pierwszym jego etapie, uczniowie odsłuchali dwa wykłady na platformie Cloud Academy™ .

Drugim etapem projektu były zajęcia warsztatowe w dniu 21 stycznia 2023 r. przeprowadzone w formie Hekatonu , podczas którego nasi uczniowie w małych, kilkuosobowych grupach opracowali strategie wzrostu zainteresowania swoich grup rówieśniczych tematem, który spowoduje oderwanie ich oś świata smartfonów i internetu. Powstały projekty biznesplanów, które uczniowie złożyli w Biurze Projektów. Czekamy na konferencję podsumowującą i liczymy na wysokie oceny naszych pomysłów !