Wydłużamy termin składania projektów do Szkolnego Budżetu Obywatelskiego! Do wydania 10 000 zł!

Informujemy, że termin składania projektów do SBO 2023 zostaje przedłużony do 15 marca.

Uczestnictwo w budżecie obywatelskim to świetna okazja, żeby razem z innymi decydować o tym, na co przeznaczyć część środków wpłacanych przez Rodziców na fundusz Rady Rodziców, a tym samym na to co powstanie, lub co wydarzy się w naszej szkole.

W projekcie mogą wziąć udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Szkoły, grupy (co najmniej 3 osoby), lub całe klasy.

Uczestnicy zgłaszają pomysły, tworzą projekty, a cała społeczność szkolna wybiera te, które są najbardziej atrakcyjne i potrzebne. Wspólnie decydujemy na co wydać fundusze Rady Rodziców działającej w Szkole.

Z budżetu mogą być realizowane projekty dotyczące życia szkoły, takie jak:

•             zakup sprzętu sportowego i pomocy dydaktycznych, jeżeli będą dostępne dla wszystkich  uczniów

•             organizację imprez szkolnych (np. konkursu)

•             organizację spotkania ze znaną i ciekawą osobą

•             warsztaty lub zajęcia rozwijające zainteresowania

•             inne projekty, które są zgodne z Regulaminem konkursu oraz Statutem Szkoły.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internetowej Szkoły: https://bit.ly/3xTF0Bg

Projekt realizowany pod Honorowym Patronetem Ludomira Handzla, Prezydenta Miasta Nowego Sącza.