Długoszowe Dni Sportu

Długoszowe Dni Sportu 16.06-22.06.2023.

To czas na aktywne spędzenie ostatnich dni w szkole w roku szkolnym 22/23.
Katedra Wychowania Fizycznego przygotowała dla sportowców z Długoszowej Rodziny:

• 16.06. Mistrzostwa Szkoły w Skoku Wzwyż dziewcząt i chłopców. Minimum kwalifikacyjne uzyskało 18 dziewcząt 130cm i 36 chłopców 140cm. Zawody odbędą się na boisku przed szkołą. Osoby zakwalifikowane proszone są o potwierdzenie swojego udziału w zawodach w Gabinecie wf.
• 19.06. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dla dziewcząt i chłopców. Zapraszamy do zapisów w Gabinecie wf.
• 20.06. Długosz Cup- Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców. Drużyny należy zgłaszać do pana profesora Jana Pasiuta.
• 21.06. Szkolenie Strzeleckie pod opieką pana profesora Wojciecha Kurka.
• 22.06. Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej- klasy pierwsze wybierają 2 reprezentacje ( w składzie dziewczęta i chłopcy) , podobnie klasy drugie i trzecie. Reprezentacje należy zgłaszać do Gabinetu wf.
• 22.06. Mecz Gwiazd- Reprezentacja Uczniów kontra Nauczyciele.

Uczniowie biorący udział w zawodach są zwolnieni z lekcji, są pod opieką nauczycieli wf. Klasy , które chcą kibicować swoim kolegom i koleżankom obowiązkowo muszą uzyskać zgodę nauczyciela, z którym mają lekcje oraz zapisać się w zgłosić w Gabinecie wf. Kibicująca klasa przez cały czas jest pod opieką nauczyciela prowadzącego lekcję.

Zwycięzcy otrzymają piękne dyplomy oraz medale promujące markę I LO im. J Długosza z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Szef Katedry WF
Mgr Anita Migacz