Click to listen highlighted text!

Andrzej Citak promuje szkołę na Święcie Małopolski

Założyciel i dyrygent Młodzieżowego Chóru „Scherzo” działającego przy naszej szkole, dr Andrzej Citak znalazł się w gronie wyróżnionych Brązowym Medalem Honorowym za Zasługi dla Województwa Małopolskiego. W Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie w dniu 9 października 2023 r. przyznano odznaczenia dla osób i organizacji szczególnie zaangażowanych na rzecz rozwoju regionu. 

W wydarzeniu uczestniczyli: marszałek Witold Kozłowski, wicemarszałkowi Łukasz Smółka i Józef Gawron, Iwona Gibas z zarządu województwa, wiceprzewodniczący Sejmiku Wojciech Skruch, Jan Piczura i Kazimierz Barczyk oraz radni województwa: Danuta Kawa, Anna Mikosz, Agnieszka Zając, Rafał Kosowski, Grzegorz Biedroń, Rafał Bylica, Jerzy Fedorowicz, Stanisław Bisztyga i Piotr Dziurdzia, a także wiceprzewodniczący sejmiku województwa podkarpackiego Czesław Łączak.

Medal Honorowy za Zasługi dla Województwa Małopolskiego przyznawany jest od 2011 roku. To honorowe wyróżnienie, nadawane osobom, instytucjom bądź organizacjom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju Województwa Małopolskiego na różnych płaszczyznach działalności, m.in. społecznej, gospodarczej i kulturalnej. Nadawany jest przez Sejmik Województwa Małopolskiego, a uroczyste wręczenie odbywa się podczas Uroczystej Gali z okazji Święta Małopolski.

W imieniu całej społeczności szkolnej składam Panu dr. Andrzejowi Citakowi serdeczne gratulacje i podziękowania za promocję szkoły.

Jacek Tomasik – dyrektor.

Skip to content Click to listen highlighted text!