Akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 13 października odbyła się akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej w obecności Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, przedstawiciela Rady Rodziców, zaproszonych gości oraz młodzieży I LO. Po krótkich przemowach przedstawiciela Rady Rodziców Pana Jakuba Mółki, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Natalii Szczepaniak, Dyrektora Pana Jacka Tomasika, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród wyróżnionym nauczycielom, pracownikom szkoły i wychowawcom internatu. Na zakończenie spotkania młodzież naszego Liceum zaśpiewała piosenkę pt. „Bez słów” dedykowaną wszystkim obecnym na uroczystości gościom. Za przygotowanie akademii odpowiedzialna była Pani mgr Zuzanna Bocheńska wraz z uczniami z klas: 1a, 2a, 2e i 3a. Szczególne podziękowania za przygotowanie dekoracji należy skierować w stronę Pani mgr Katarzyny Lebdowicz, Samorządu Szkolnego i jego opiekunek Pani mgr Sylwii Wojtas i Pani mgr Ewy Suwały za wszelaką pomoc i cenne wskazówki oraz Pana mgr Tomasza Kotlarza za pomoc w obsłudze sprzętu technicznego.