Zostań Dyplomowanym Mikołajem

Zapraszamy do udziału świątecznej akcji Sursum Corda – Zostań Dyplomowanym Mikołajem 2023!

W tym roku rekordowa liczba marzeń do zrealizowania – na ten moment 106 listów i 20 świątecznych Paczek Dobra. Zapraszamy do udziału! Spełnijmy prawdziwe marzenia dzieci i realne potrzeby rodzin!

Formy pomocy, w które indywidualnie lub całą klasą możecie się włączyć:

1.    Możecie spełnić dziecięce marzenia – zakupić wybrane prezenty lub przekazać darowiznę.

2.    Przygotować paczkę dobra dla wybranej rodziny (lista produktów na www.mikolaj.sc.org.pl) – zakupić produkty lub przekazać darowiznę.

3.   Przeprowadzić zbiórkę słodyczy.

Akcja trwa do 6 grudnia 2023r.

Listy można rezerwować za pośrednictwem strony www.mikolaj.sc.org.pl, natomiast jeśli planujecie (np. w klasie) przeprowadzić zbiórkę produktów do Paczek Dobra lub zarezerwować Paczkę Dobra – prosimy o pilny kontakt z p. mgr Maria Stefańską.