Podwójny Laureat

W dniu 4 stycznia 2024 r. naszą szkołę odwiedził wybitny Absolwent – Tomasz Rola, zwycięzca olimpiad przedmiotowych: LIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz XXXV Olimpiady Filozoficznej w roku szkolnym 2022/2023. Był to pierwszy przypadek w historii udziału naszej szkoły w olimpiadach przedmiotowych, kiedy w tym samym dniu uczeń wygrał dwa etapy centralne. Opiekę nad laureatem dwóch olimpiad przedmiotowych sprawowała mgr Małgorzata Szewczuk. Dyrektor Jacek Tomasik przekazał Absolwentowi w imieniu Małopolskiego Kuratora Oświaty, gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów podczas studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim wraz z informacją o przyznaniu stypendium Ministra Edukacji i Nauki.