Click to listen highlighted text!

Zaproszenie do udziału w programie mentoringowym Stowarzyszenia Polskich Studentów we Francji

Stowarzyszenia Polskich Studentów we Francji (Association des Étudiants Polonais en France ), zaprasza do wzięcia udziału w programie mentoringowym dla aplikantów na francuskie uczelnie w roku szkolnym 2023/24. 

ASPOL jest organizacją pozarządową, która ma na celu promowanie współpracy polsko-francuskiej i wzmacnianie stosunków pomiędzy tymi krajami. W ramach naszych działań oferujemy uczniom udział w bezpłatnym programie mentoringowym. Licealiści zainteresowani studiami we Francji mogą zgłosić chęć i motywację do swojego uczestnictwa w projekcie, który zapewni im profesjonalną pomoc w przygotowaniach na aplikację na dowolne studia wyższe we Francji. Mentorami uczniów zostaną obecni studenci z francuskich uczelni, takich jak: Institut des Études Politiques de Paris (Sciences Po), Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne oraz École Polytechnique de Paris. Przyjęcie do programu gwarantuje dostęp do ekskluzywnych wydarzeń, organizowanych przez ASPOL dla społeczności mentorów/-rek i mentees. Ponadto, uczestnicy programu mentoringowego stają się integralną częścią społeczności młodych ambitnych Polaków, chętnych zdobywać wiedzę na czołowych światowych uczelniach.  

W celu złożenia aplikacji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod następującym linkiem:https://forms.gle/bU7pTh4ssciS8Km96.

Zgłoszenia przyjmujemy i rozpatrujemy na bieżąco, do 31 marca 2024 roku dla uczniów, którzy planują rozpocząć studia w roku akademickim 2024/25. Licealiści planujący rozpocząć studia w następnym roku akademickim mogą aplikować po tej dacie.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu projektowi wielu ambitnych uczniów z Państwa szkoły zrealizuje swoje marzenia o studiach we Francji i otrzyma szansę rozwoju własnych pasji w prestiżowym środowisku akademickim. 

Zachęcamy do śledzenia naszej bieżącej działalności na mediach społecznościowych

/Dodatkowe informacje u pani mgr Anny Pawłowskiej-Cieśli/

Skip to content Click to listen highlighted text!