XLVI FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW

13 marca 2024 roku w kinie ,,Sokół” odbył się już XLVI finał Festiwalu Młodych Talentów. FMT to prestiżowe wydarzenie, organizowane przez naszą szkołę, w którym udział mogą brać nie tylko uczniowie I LO, ale także towarzyszące im osoby z innych szkół.

W trakcie uroczystości mogliśmy podziwiać uczestników w różnych kategoriach: śpiew, taniec, solo, duet, zespół. Swoją obecnością na festiwalu zaszczycili nas emerytowani nauczyciele naszej szkoły, spośród których warto wymienić takie osoby jak: Helena Gołąb, Anna Listwan, Teresa Daniec, Dorota Wąsowicz, Aleksander Żarnowski, Urszula Adamek, Maria Majoch, Alina Suwała. Do grona gości dołączyli także: Magdalena Majka-Zastępca Prezydenta Miasta Nowego Sącz, Ilona Kronenberger – Dyrektor WED, Patrycja Bugara – Inspektor WED oraz Jacek Tomasik – Dyrektor I Liceum.

Tegoroczna edycja jest ogromnym sukcesem organizacyjnym, ale także artystycznym, bowiem nasz Festiwal daje wspaniałą szansę młodym osobom na pokazanie swoich zdolności, a także otwiera drzwi do wielkiej kariery. Jako organizatorzy postanowiliśmy zakończyć występ wspólnym odśpiewaniem nieoficjalnego hymnu
I LO – „Rapu Długosza”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zwycięzcom oraz życzymy szybkiego przekroczenia progu sławy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje.

Laureaci XLVI Festiwalu Młodych Talentów

SZCZEBEL DO KARIERY

1. Ewa Lechowicz
  2. Ola Sztaba