Konsultacje z nauczycielami

rok szkolny 2019/2020

imię i nazwiskoprzedmiotdzieńgodzinamiejsce
dyr. mgr Andrzej Padula j. niemiecki godziny
 urzędowania 
 gabinet Dyrektora 
dyr. mgr Grażyna Andrzejewska  matematyka  poniedziałek13:25 14:10gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Sabina Pasiut  przedsiębiorczość poniedziałek 15:30 16:15gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Barbara Wild j. angielski  środa16:00 17:00 gabinet Wicedyrektora
mgr Katarzyna Krupa j. polski piątek9:40 10:25pokój nauczycielski
mgr Alicja Gałęziowska j. polski piątek13:25 14:10pokój nauczycielski 
mgr Zuzanna Bocheńska j. polski środa13:25 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Maria Buszek  j. polskiśroda 10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Ewa Kołacz  j. polski poniedziałek 09:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Bernadeta Odrzywolska  j. polski czwartek 11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Grzegorz Rapcia  j. polski środa 14:14 15:00 pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szewczuk  j. polski środa13:10 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Dorota Wąsowicz  j. polski piątek  11:30 12:15pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Dumieńska j. angielski środa  10:40 11:25pokój nauczycielski 
mgr Alina Fałowska j. angielski czwartek13:25 14:10 pokój nauczycielski  
mgr Małgorzata Feckoj. angielskiczwartek11:30 12:15pokój nauczycielski  
mgr Barbara Lorekj. angielski  środa8:45 9:30 pokój nauczycielski  
mgr Przemysław Ligęzaj. angielski  środa10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Paulina Nowakj. angielski  piątek10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Beata Gawlik j. angielski  czwartek10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Joanna Malczak j. angielski  czwartek9:40 10:25 pokój nauczycielski  
mgr D. Moszkowska Wrotniakj. angielski  poniedziałek  11:30 12:15pokój nauczycielski  
mgr Mirosław Pawlik j. angielski  czwartek10:40 11:25  pokój nauczycielski  
mgr Jadwiga Puchała j. angielski  środa  11:30 12:15pokój nauczycielski  
mgr Ewa Suwała j. angielski  środa10:40 11:25 pokój nauczycielski  
mgr Sylwia Wojtas j. angielski  poniedziałek 9:40 10:25 pokój nauczycielski  
mgr Wioletta Kleczyńskaj. angielski poniedziałek 11:25 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Jarosław Chrząstowski j. niemiecki poniedziałek14:15 15:00 pokój nauczycielski 
mgr Urszula Kulesza j. niemiecki czwartek9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Edyta Muchniewicz Gagatek  j. niemiecki poniedziałek11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Sabina Hyclak  j. niemieckiczwartek 9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Ewa Wąsowicz Bodziony  j. niemieckiwtorek10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Kinga Kulig j. fran, wos, przed.poniedziałek12:20 13:05pokój nauczycielski 
mgr Anna Pawłowska j. francuski   pokój nauczycielski 
mgr Łucja Rogowska j. francuski piątek 12:20 13:05pokój nauczycielski 
mgr Jakub Bulzak historia, wos, his środa8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Aneta Grabowska historia, wos, his czwartek12:30 13:05 pokój nauczycielski 
mgr Piotr Rychlewski historia, wos, his poniedziałek8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Jacek Tomasik historia, wos, his środa13:30 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Michał Zacłona historia, wos, his  środa 9:40 10:25pokój nauczycielski 
mgr Kamila Kamińska biologia wtorek  9:40 10:25pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Kuźma Piszczek  biologia piatek 9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szkarłat Mleczko biologia czwartek  10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Anna Warzecha biologia, przyroda piątek 10:40 11:25pokój nauczycielski 
mgr Alicja Putek  geografiaśroda09:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Mariusz Sieczko geografia środa 13:25 14:10pokój nauczycielski 
dr Katarzyna Jermakowicz matematyka wtorek  12.20 13.05 pokój nauczycielski 
mgr Joanna Kantor matematyka   piątek    8.50 9.35 pokój nauczycielski 
mgr Edyta Kukuła matematyka   poniedziałek   11.30 12.15 pokój nauczycielski 
mgr Marek Kukuła matematyka  piątek  8:50 9:35pokój nauczycielski 
mgr Elżbieta Lankof Klewar matematyka  środa  12:20 13:05 pokój nauczycielski 
mgr Olga Laszczykmatematykaczwartek 10.40 11.25 pokój nauczycielski
mgr Krzysztof Laszczykmatematyka
informatyka
mgr Krystyna Łatka matematyka  wtorek    8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Renata Gawlik Koprowska matematyka  czwartek  8:50 9:35pokój nauczycielski 
dr Jolanta Derczfizyka poniedziałek  pokój nauczycielski 
mgr Feliks Wańczyk fizyka środa  pokój nauczycielski 
mgr Zbigniew Kasprzak chemia poniedziałek 10:40 11:20pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Popowska Poręba chemia środa   8.50-9.35 gabinet chemiczny
dr Anna Waksmundzka Góra chemia piątek  12:15 13:00gabinet chemiczny 
mgr inż. Sebastian Jermakowicz informatyka    
mgr inż. Jarosław Żelasko informatyka środa12:15 13:05 pokój nauczycielski  
mgr Wojciech Kurek edb  czwartek kantorek infor. 
ks. mgr Mateusz Kaźmierek religia  poniedziałek pokój nauczycielski  
ks. mgr Grzegorz Franczykreligia środa  pokój nauczycielski 
mgr Maria Stefańska religia środa  9:40 10:25pokój nauczycielski  
mgr Jan Kuropeska religia   pokój nauczycielski  
mgr Katarzyna Lebdowicz wok, str. wiz., zaj. art. wtorek  pokój nauczycielski  
mgr Barbara Porzucek wok., zaj. art. środa  pokój nauczycielski gim.
mgr Andrzej Fałowski wf piątek  gabinet wf 
mgr Elżbieta Gajewska wf   gabinet wf 
mgr Tomasz Kotlarz wf środa  gabinet wf 
mgr Iwona Kulig wf   gabinet wf 
mgr Janusz Kwiatkowski wf piątek  gabinet wf 
mgr Paweł Kwiatkowski wf czwartek  gabinet wf 
mgr Anita Migacz wf poniedziałek 13:25 14:10gabinet wf 
mgr Jan Pasiut wf czwartek 12:20 13:05 gabinet wf 
mgr Katarzyna Pasiut wf czwartek 10:40 11:25 gabinet wf 
mgr Paweł Rak wf piątek  9:40 10:25gabinet wf 
mgr Agnieszka Unold wdżwr  pokój nauczycielski 
mgr Halina Gancarczyk Hajduk el_prawa czwartek  pokój nauczycielski 
mgr Joanna Rumin wf    
mgr Aneta Sułocha j. rosyjski poniedziałek pokój nauczycielski