Click to listen highlighted text!

Piąta edycja projektu „Kino na Temat”

W kwietniu klasy licealne uczestniczyły w Kinie „Helios” w pokazie filmu Władysława Pasikowskiego „Kurier” inspirowanego życiem i działalnością słynnego kuriera Jana Nowaka Jeziorańskiego. Nauczyciele historii: mgr Jacek Tomasik i mgr Michał Zacłona zorganizowali w ramach lekcji historii pokaz dla 20 klas w ramach projektu „Kino na Temat”, w którym od 5 lat uczestniczy nasza szkoła. W trakcie dyskusji po pokazie filmu „Kurier” (osadzonego w realiach II wojny światowej i historii najnowszej) zaprezentowano również dorobek ostatnich 5 lat projektu z uwzględnieniem prezentowanych dotychczas fabularnych filmów historycznych i dokumentalnych. Kino „Helios” ufundowało atrakcyjne nagrody dla naszych uczniów.

Skip to content Click to listen highlighted text!