Informacja o projekcie internetowym dla uczniów „Twój zawód przyszłości”

Futurystyczny konkurs dla uczniów – Twój zawód przyszłości
Portal Aplikuj.pl już po raz drugi organizuje konkurs pod hasłem #pracaw2030 dla uczniów szkół średnich. Jak będzie wyglądał wymarzony dzień z Waszego życia zawodowego? Jakie nowe technologie będą wtedy dostępne? Puśćcie wodzę fantazji i… do dzieła!
Nowy konkurs to szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i lepszy start na rynku pracy. Uczestnicy mają opisywać swój 1 dzień w wymarzonej pracy przyszłości w 2030 r. Projekt odbywa się online, więc jest zupełnie bezpieczny i można uczestniczyć z domu. Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza konkursowego dostępnego na stronie: https://www.aplikuj.pl/praca2030-zgloszenie
Do rozdania są atrakcyjne nagrody w postaci semestralnego kursu programowania oraz kursu online „ścieżka kariery”, a także gadżety elektroniczne i vouchery zniżkowe na szkolenia internetowe.